Zamknij

13 powodów, sezon 3: ile odcinków i kiedy oraz gdzie oglądać trzeci sezon serialu?

Jolanta Waligóra
23.08.2019 09:15
13 powodów, 3. sezon - ile odcinków i kiedy oraz gdzie oglądać trzeci sezon serialu?
fot. Youtube/Netflix Polska

Ile odcinków ma 3. sezon "13 powodów"? Premiera długo wyczekiwanego trzeciego sezonu serialu zaplanowana jest na drugą połowę sierpnia 2019 roku. Wszystkie epizody nowej serii produkcji zostaną udostępnione w tym samym dniu. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy oglądać "13 powodów 3" i ile odcinków liczy nowa seria, można znaleźć poniżej.

"13 powodów", sezon 3 - ile odcinków liczy nowa seria? Kiedy oraz gdzie oglądać pierwszy i kolejne odcinki serialu? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "13 powodów 3" trafi na Netflix i z ilu odcinków będzie składać się nowa seria.

13 powodów, 3. sezon - ile odcinków liczy?

Informacji na temat tego, ile odcinków ma 3. sezon "13 powodów", poszukuje wielu fanów serialu, którzy od dawna wyczekiwali wiadomości na temat kolejnej serii. Na szczęście wszystkie szczegóły o nowym sezonie są już znane. "13 powodów 3" - tak jak poprzednie serie - będzie składać się z 13 odcinków. 

13 powodów, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarty sezon serialu?

Zagłosuj

Obejrzysz 3. sezon "13 powodów"?

Liczba głosów:

Przypomnijmy, że fabuła 3. sezonu "13 powodów" będzie znacznie różnić się od wcześniejszych serii. Akcja tym razem rozpocznie się osiem miesięcy po wydarzeniach z poprzedniego sezonu. Dojdzie do morderstwa, a bohaterowie będą zastanawiać się, kto zabił Bryce'a Walkera. Clay zostanie wzięty na celownik policji. Chłopak zrobi wszystko, co w jego mocy, by tak pokierować sprawą, żeby śledztwo nie ujawniło najgłębszych tajemnic ich wszystkich.

W nowych odcinkach nie zobaczymy już Katherine Langford, czyli Hannah Baker. Aktorka zrezygnowała z udziału w serialu, a potwierdzeniem jej odejścia w serialu była jedna z końcowych scen drugiego sezonu, kiedy Clay żegna się z przyjaciółką, a ona - a właściwie jej duch - wychodzi przez drzwi kościoła w kierunku "jasności". 

13 powodów - sezon 3. Kiedy? Oto pierwsze szczegóły

13 powodów 3 - kiedy premiera i gdzie oglądać serial?

Wiele osób zastanawia się także, kiedy premiera sezonu 3. "13 powodów". Pierwszy odcinek i kolejne epizody serialu będzie można obejrzeć w piątek, 23 sierpnia 2019 roku. W tym dniu na platformę Netflix trafią wszystkie odcinki produkcji.

Wiadomo także, że powstanie 4. sezon "13 powodów". Kolejne odcinki serialu prawdopodobnie będzie można oglądać na platformie Netflix latem 2020 roku.

RadioZET.pl/JW