Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

13 powodów, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarty sezon serialu?

10.07.2019 13:03

Kiedy 4. sezon "13 powodów" i czy powstanie nowa seria? Choć trzeci sezon popularnego serialu pojawi się na platformie Netflix dopiero w drugiej połowie 2019 roku, to już teraz wielu fanów przygód nastolatków szuka w sieci informacji o kolejnej części. Sprawdzamy, kiedy 4. sezon "13 powodów" i czy powstanie.

13 powodów, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarty sezon serialu? fot. Youtube/Netflix Polska

"13 powodów", sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu? Czy powstanie w ogóle kolejna seria produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 4. sezon "13 powodów" i czy będzie nowy sezon.

13 powodów, sezon 4 - czy powstanie nowy sezon?

Dla wszystkich osób, które od dawna zastanawiają się, kiedy 4. sezon "13 powodów" i czy serial w ogóle będzie kontynuowany, mamy bardzo dobre wiadomości. Jak informuje Telemagazyn.pl, w lipcu 2019 roku rozpoczną się zdjęcia do 4. sezonu "13 powodów". Oznacza to, że trzecia seria na pewno nie będzie ostatnią. Reżyserią kolejnych odcinków zajmie się Russell Mulcahy, a scenarzystą pierwszego epizodu jest Brian Yorkey.

3. sezon "13 powodów" będzie można oglądać w drugiej połowie 2019 roku. Tradycyjnie wszystkie odcinki serialu pojawią się na platformie Netflix tego samego dnia. Przypomnijmy, że drugi sezon zakończył się brutalnym gwałtem na Tylerze, w rezultacie czego nastolatek planował w szkolę masakrę. Odwiódł go od tego Clay, ale jednocześnie przeczuwamy, że przez to znów wpakował się w tarapaty.

13 powodów - sezon 3. Kiedy? Oto pierwsze szczegóły

Kiedy 4. sezon 13 powodów? [DATA PREMIERY]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy premiera 4. sezonu "13 powodów". Kolejne odcinki serialu prawdopodobnie będzie można oglądać na platformie Netflix latem 2020 roku.

Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji na temat daty premiery, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW

Oceń