Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

13 powodów, sezon 4: kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarty sezon serialu?

26.08.2019 13:16

Kiedy 4. sezon "13 powodów" i czy powstanie nowa seria? Choć trzeci sezon popularnego serialu pojawi się na platformie Netflix dopiero w drugiej połowie 2019 roku, to już teraz wielu fanów przygód nastolatków szuka w sieci informacji o kolejnej części. Sprawdzamy, kiedy 4. sezon "13 powodów" i czy powstanie.

13 powodów, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarty sezon serialu? fot. Youtube/Netflix Polska

"13 powodów", sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu? Czy powstanie w ogóle kolejna seria produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 4. sezon "13 powodów" i czy będzie nowy sezon.

13 powodów, 4. sezon - czy powstanie nowy sezon?

Dla wszystkich osób, które od dawna zastanawiają się, kiedy 4. sezon "13 powodów" i czy serial w ogóle będzie kontynuowany, mamy bardzo dobre wiadomości. Jak informuje Telemagazyn.pl, w lipcu 2019 roku rozpoczną się zdjęcia do 4. sezonu "13 powodów". Oznacza to, że trzecia seria na pewno nie będzie ostatnią. Reżyserią kolejnych odcinków zajmie się Russell Mulcahy, a scenarzystą pierwszego epizodu jest Brian Yorkey.

3. sezon "13 powodów" będzie można oglądać w drugiej połowie 2019 roku. Tradycyjnie wszystkie odcinki serialu pojawią się na platformie Netflix tego samego dnia. Przypomnijmy, że drugi sezon zakończył się brutalnym gwałtem na Tylerze, w rezultacie czego nastolatek planował w szkolę masakrę. Odwiódł go od tego Clay, ale jednocześnie przeczuwamy, że przez to znów wpakował się w tarapaty.

13 powodów - sezon 3. Kiedy? Oto pierwsze szczegóły

Kiedy 4. sezon 13 powodów? [DATA PREMIERY]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy premiera "13 powodów 4". Kolejne odcinki serialu prawdopodobnie będzie można oglądać na platformie Netflix latem 2020 roku.

13 powodów, 3. sezon - ile odcinków i kiedy oraz gdzie oglądać trzeci sezon serialu?

Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji na temat daty premiery, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW

Oceń