Zamknij

13 powodów, sezon 4 - kiedy premiera odcinków na Netflix i czy będzie czwarty sezon? [DATA]

Jolanta Waligóra
01.06.2020 12:30
13 powodów, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i czy powstanie czwarty sezon serialu?
fot. Youtube/Netflix Polska

Kiedy 4. sezon "13 powodów"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani serialu, którzy już nie mogą doczekać się dalszych historii bohaterów. Sprawdzamy, kiedy 4. sezon "13 powodów" i czy czwarta seria w ogóle powstanie.

"13 powodów", sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu? Czy powstanie w ogóle kolejna seria produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 4. sezon "13 powodów" i czy będzie nowy sezon.

13 powodów, 4. sezon - czy będzie czwarty sezon serialu?

Dla wszystkich osób, które od dawna zastanawiają się, kiedy 4. sezon "13 powodów" i czy serial w ogóle będzie kontynuowany, mamy bardzo dobre wiadomości. Jak informuje Telemagazyn.pl, w lipcu 2019 roku rozpoczęły się zdjęcia do 4. sezonu "13 powodów". Oznacza to, że trzecia seria na pewno nie będzie ostatnią. Reżyserią kolejnych odcinków zajmie się Russell Mulcahy, a scenarzystą pierwszego epizodu jest Brian Yorkey.

13 powodów, sezon 5 - kiedy premiera na Netflix i czy będzie piąty sezon serialu? [DATA]

13 powodów, sezon 4 - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix? [DATA]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy premiera "13 powodów 4". Kolejne odcinki serialu będzie można oglądać na platformie Netflix jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku, a dokładniej 5 czerwca. W piątek w serwisie tradycyjnie udostępniony zostanie nie jeden, a od razu wszystkie odcinki serialu.

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

RadioZET.pl/JW