Zamknij

13 powodów, sezon 5 - kiedy premiera na Netflix i czy będzie piąty sezon serialu? [DATA]

Jolanta Waligóra
01.06.2020 12:25
13 powodów, sezon 5 - kiedy premiera na Netflix i czy będzie piąty sezon serialu? [DATA]
fot. Youtube/Netflix Polska

Kiedy 5. sezon "13 powodów"? Informacji na temat ewentualnej kontynuacji popularnego serialu szuka wielu jego fanów. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące nowych odcinków produkcji są już znane. Informacje na temat tego, kiedy 5. sezon "13 powodów" i czy będzie nowa seria, można znaleźć poniżej.

"13 powodów 5" - kiedy piąty sezon serialu na Netflix? Czy w ogóle powstanie kolejna seria produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 5. sezon "13 powodów" i czy będą nowe odcinki serialu.

13 powodów, sezon 5 - kiedy premiera na Netflix i czy będzie piąty sezon? [DATA]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy 5. sezon "13 powodów" i czy w ogóle powstanie nowa seria produkcji. Nic dziwnego, w końcu serial cieszy się wielką popularnością i ogromnym zainteresowaniem wielu osób. Dla wszystkich, którzy liczyli na kontynuację produkcji, nie mamy dobrych wiadomości - 5. sezon "13 powodów" nie powstanie.

W sierpniu 2019 roku na oficjalnym profilu "13 Reasons Why" na Twitterze pojawił się wpis, w którym poinformowano, że powstanie 4. sezon serialu, który zarazem będzie ostatnim. Oznacza to, że twórcy nie mają w planach kontynuacji produkcji. Jeśli coś się zmieni w tej kwestii, zamieścimy takie informacje w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

13 powodów, 5. sezon nie powstanie - kiedy oglądać ostatni sezon serialu?

Jak już wspominaliśmy powyżej, 5. sezonu "13 powodów"nie będzie. Oznacza to, że ostatnim sezonem serialu będzie sezon czwarty. 

Kolejne odcinki serialu będzie można oglądać na platformie Netflix jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku, a dokładniej 5 czerwca. W piątek w serwisie tradycyjnie udostępniony zostanie nie jeden, a od razu wszystkie odcinki serialu.

13 powodów, sezon 4 - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie czwarty sezon? [DATA]

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

RadioZET.pl/JW