Zamknij

1800 gramów - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest nowy polski świąteczny film?

Jolanta Waligóra
02.04.2019 13:42
1800 gramów - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest nowy polski świąteczny film?
fot. tvn.pl

"1800 gramów" to nowy film świąteczny od twórców hitu "Listy do M.". Choć produkcja trafi do kin dopiero w listopadzie br., to już pojawia się wiele informacji na temat polskiego filmu. W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę. Kto jeszcze zagra i kiedy premiera? Szczegóły dotyczące obsady filmu "1800 gramów" i nie tylko, można znaleźć poniżej. 

"1800 gramów" - kiedy premiera nowego polskiego filmu twórców hitu "Listy do M."? Kto zagra? O czym będzie świąteczna produkcja? Czy jest już zwiastun? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o premierze i obsadzie filmu "1800 gramów".

Film "1800 gramów" - premiera i obsada

Kiedy premiera filmu "1800 gramów"? Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników "Listów do M." - twórcy tego bijącego rekordy popularności hitu zapowiedzieli nowy film świąteczny "1800 gramów". Premiera produkcji zaplanowana jest na listopad 2019 roku. Za reżyserię odpowiada Marcin Głowacki, a autorami scenariusza są Piotr Jaska i Jan Holubek, którzy współpracowali z Michałem Godzicem. Za produkcję natomiast odpowiada Krystyna Lasoń oraz telewizja TVN, odpowiedzialna zarówno za "Listy do M.", jak i "Miłość jest wszystkim" czy "Podatek od miłości".

Rolę główną zagra Magdalena Różczka, która wcieli się w bohaterkę Ewę. Ponadto w obsadzie filmu "1800 gramów" znaleźli się: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i  Zbigniew Zamachowski. Gościnnie pojawi się w filmie także Tomasz Iwańca, czyli polski raper znany szerzej pod pseudonimem Grubson. Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały w Krakowie.

"1800 gramów" - o czym będzie nowy polski film? [ZWIASTUN]

Akcja filmu „1800 gramów” rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa (Magdalena Rożczka) – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Ewa jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka. Zaraz przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Czy ratując jeden mały świat Ewie uda się uratować również siebie? - czytamy oficjalny opis filmu "1800 gramów" na tvn.pl.

Zagłosuj

Obejrzysz film "1800 gramów"?

Liczba głosów:

Zwiastun "1800 gramów" nie został jeszcze opublikowany. Jeśli tylko się pojawi, zamieścimy go w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW