Zamknij

2 listopada 2020: SKLEPY otwarte czy zamknięte? [GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW 2.11]

02.11.2020 09:08
2 listopada 2020: SKLEPY otwarte czy zamknięte? [GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW 2.11]
fot. SHUTTERSTOCK

Czy sklepy 2 listopada 2020 są otwarte? Choć Dzień Zaduszny nie jest dniem ustawowo wolnym to i tak rokrocznie wiele osób zastanawia się, czy w tym terminie sklepy będą otwarte w regularnych godzinach, czy obowiązywać będzie zakaz handlu. Sprawdzamy, jakie sklepy 2 listopada 2020 są otwarte.

Czy sklepy 2 listopada 2020 są otwarte, czy zamknięte? Jakie sklepy w Dzień Zaduszny będą czynne? Czy w tym terminie otwarte będą takie supermarkety jak Biedronka, Lidl, Tesco itd.? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, jakie sklepy są otwarte 2 listopada 2020 roku.

2 listopada 2020 - sklepy otwarte czy zamknięte w Zaduszki?

Tradycyjnie na przełomie października i listopada wiele osób zaczyna poszukiwać w sieci informacji na temat tego, czy sklepy 2 listopada 2020 są otwarte. Wątpliwości w tej sprawie wynikają przede wszystkim z faktu, że w tym terminie przypada święto kościelne, jakim jest Dzień Zaduszny. Dla wszystkich osób, które w poniedziałek chciały zrobić większe zakupy spożywcze lub udać się do galerii handlowej, mamy dobre wiadomości - sklepy 2 listopada 2020 są otwarte.

Dzień Zaduszny, mimo że to jest święto kościelne, to nie jest dniem ustawowo wolnym. Oznacza to, że tego dnia czynne będą m.in. supermarkety, galeria handlowe, punkty usługowo-handlowe itd.

Czy 1 listopada 2020 jest niedziela handlowa? [SKLEPY OTWARTE WE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 1.01]

Sklepy 2 listopada 2020 - jakie sklepy będą otwarte? [GODZINY OTWARCIA]

Jak już wspominaliśmy powyżej - sklepy 2 listopada 2020 w Zaduszki będą otwarte. Oznacza to, że w tym terminie czynne będą zarówno supermarkety takie jak Biedronka, Kaufland, Auchan, Tesco, Lidl czy Carrefour, jak i mniejsze sklepiki osiedlowe typu Żabka, Freshmarket, Leviatan czy Globi. Dodatkowo w Dzień Zaduszny czynne będą stacje benzynowe, kina , restauracje, kwiaciarnie, piekarnie i inne tego typu punkty usługowo-handlowe.

Jeśli chodzi o godziny otwarcia sklepów 2 listopada 2020, to nie będą się one różnić od godzin otwarcia sklepów w każdy inny dzień roboczy. Przykładowo w wielu sklepach Biedronki będzie można zrobić zakupy od około 6:30 do 22:00. Część supermarketów czynna będzie nawet do godziny 23:00. Z kolei sklepy sieci Lidl otwarte będą przeważnie do godziny 22:00. Niektóre sklepy sieci Tesco natomiast będą czynne nawet do północy. Godziny otwarcia Żabki w sobotę to 6:00-23:00.

Znicze - Biedronka, Lidl: gdzie można kupić znicze na 1 listopada? [CENA 2020]

Przed poniedziałkowymi zakupami warto jednak sprawdzić szczegółowe godziny otwarcia konkretnego obiektu. Nie wszystkie placówki otwierają się i zamykają o jednakowej godzinie.

RadioZET.pl