Zamknij

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - ONLINE: gdzie obejrzeć cały film w internecie? [PLAYER]

25.11.2020 10:19
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - ONLINE: gdzie obejrzeć cały film w internecie? [PLAYER]
fot. Piotr Molecki/East News

Gdzie obejrzeć film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" online? Premiera produkcji w Polsce odbyła się 4 września 2020 roku i już teraz wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat możliwości obejrzenia filmu w internecie. Sprawdzamy, czy można obejrzeć cały film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" online za darmo. 

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" ONLINE - gdzie obejrzeć cały film w internecie legalnie? Czy istnieje jakiekolwiek legalne źródło? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, gdzie obejrzeć film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" - Player, Netflix, HBO.

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy: ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film w internecie?

Informacji na temat tego, gdzie obejrzeć "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" online, szukają przede wszystkim te osoby, które chciałyby obejrzeć polski film, a nie zdążyły, gdy był on pokazywany w kinie. Dla wszystkich, mamy bardzo dobre wiadomości. 22 listopada 2020 na oficjalnym profilu TVN na Facebooku pojawiła się informacja, że w przyszłym tygodniu film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" dostępny będzie na internetowej platformie Player.pl.

Film 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - OBSADA, ZWIASTUN: o czym jest?

W roli głównej występuje Piotr Trojan, który wciela się w tytułowego Tomka Komendę. Ponadto w obsadzie filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" m.in. Agata Kulesza (jako Teresa Klemańska), Dariusz Chojnacki (Remigiusz Korejwo), Jan Frycz (Więzień "Stary"), Łukasz Lewandowski (Prokurator Robert Tomankiewicz) czy Mikołaj Chroboczek (Prokurator Dariusz Sobieski). Za reżyserię natomiast odpowiedzialny jest Jan Holubek.

Dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach, którymi żyła cała Polska. Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego - brzmi opis dystrybutora kino.

Poniżej zamieszczamy zwiastun filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

RadioZET.pl