Zamknij

365 dni, 2. część - OBSADA: kto zagra w filmie "Ten dzień" Blanki Lipińskiej? [AKTORZY]

01.09.2020 12:05
365 dni, 2. część - OBSADA: kto zagra w filmie "Ten dzień" Blanki Lipińskiej? [AKTORZY]
fot. Youtube/Blanka Lipińska

Obsada 2. części filmu "365 dni" to temat, na który informacji już teraz poszukuje wielu fanów powieści Blanki Lipińskiej. Choć wiele szczegółów na temat aktorów, którzy wystąpią w produkcji "Ten dzień", owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Sprawdzamy, co wiadomo o obsadzie "365 dni 2".

"365 dni 2" - OBSADA: kto zagra w drugiej części filmu "365 dni"? Jakich aktorów zobaczymy w kontynuacji produkcji pt. "Ten dzień" Blanki Lipińskiej? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy obsadę 2. części filmu "365 dni".

365 dni, 2. część - OBSADA: kto zagra w filmie Ten dzień Blanki Lipińskiej?

Informacje na temat obsady 2. części "365 dni" szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim wszystkich fanów powieści Blanki Lipińskiej, którzy już nie mogą doczekać się ekranizacji kolejnej książki autorki. Choć wiele szczegółów na temat aktorów, którzy wystąpią w produkcji "Ten dzień", owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje.

Ten dzień - kiedy premiera 2. części filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej? [DATA]

Niewątpliwie w obsadzie 2. części filmu "365 dni" ponownie zobaczymy odtwórców głównych ról, czyli Michele'a Morrone'a (jako Don Massimo Torricelli) oraz Annę Marię Sieklucką (Laura Biel). Jest duże prawdopodobieństwo, że w obsadzie "Ten Dzień" wystąpią także jeszcze inni aktorzy znani z pierwszej części produkcji, tj. Otar Saralidze (Domenico), Magdalena Lamparska (Olga), Grażyna Szapołowska (mama Laury), Tomasz Stockinger (tata Laury) oraz Natasza Urbańska (Anna). 

Ten dzień - OBSADA 2. części filmu 365 dni [AKTORZY]

Z pewnością w obsadzie "365 dni 2" pojawią się także nowe postaci. Na pewno zobaczymy Nacho, czyli porywacza z Wysp Kanaryjskich, przystojnego surfera, który w drugiej części powieści Blanki Lipińskiej odgrywa znaczącą rolę. Choć informacje na temat tego, kto zagra Nacho w 2. części "365 dni"nie są jeszcze znane, to już pojawiają się spekulacje na ten temat. 

Fani stawiają m.in. na Jeremy'ego Meeksa - amerykańskiego modela. Wymieniani są także Marshall Perrin czy Stephen James. W typach fanów pojawiał się również polski aktor Mateusz Damięcki. Jak jednak Blanka Lipińska w wywiadzie z portalem przeAmbitni zaznaczyła, Nacho raczej zagra anonimowy aktor z zagranicy.

365 dni - kto zagra Nacho w filmie? Typy fanów, propozycje i SONDA

Jeśli tylko pojawią się oficjalne informacje na temat obsady "Ten dzień", czyli 2. części filmu "365 dni", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że premiera filmu "365 dni 2" zapowiedziana jest na rok 2022.

 

RadioZET.pl/JW