Zamknij

365 dni - czy jest scena po napisach na zakończenie i jak kończy się film?

Karolina Piotrowska
14.02.2020 09:43
365 dni - czy jest scena po napisach na zakończenie i jak kończy się film?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

W sieci zaczęły pojawiać się pytania od fanów produkcji na podstawie powieści Blanki Lipińskiej, czy w filmie "365 dni" jest scena po napisach. W poniższym tekście zebraliśmy najważniejsze informacje na temat oraz szczegóły dotyczące zakończenia.

Czy jest scena po napisach na zakończenie 365 dni i jak kończy się film? Sprawdzamy informacje oraz szczegóły dotyczące zakończenia filmu i ewentualnej kontynuacji.

365 dni - PIOSENKI Z FILMU: z początku, z klubu, na zakończenie i tytuły innych utworów [PLAYLISTA]

365 dni - czy jest scena po napisach na zakończenie filmu?

Przy wielu filmach widzowie zastanawiają się, czy warto czekać do samego końca na sali kinowej i czy jest scena po napisach. "365 dni" po premierze również wywołał zainteresowanie, a w sieci zaczęły pojawiać się podobne pytania. Wiemy już jednak, że niestety w filmie na podstawie powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule, czyli "365 dni" nie ma sceny po napisach. Dobra wiadomość dla fanów jest taka, że autorka potwierdziła kolejne części filmu, które mają pojawić się w kinach w kolejnych latach. Oznacza to, że film "Ten dzień" będzie można obejrzeć prawdopodobnie już w 2021 roku.

365 dni - kto zagra Nacho w filmie? Typy fanów, propozycje i SONDA

365 dni: KSIĄŻKA, FILM - jak się kończy pierwsza część? [STRESZCZENIE, SPOILERY]

Jak kończy się film 365 dni? [ZAKOŃCZENIE]

Film "365 dni" i jego zakończenie nieznacznie różni się od książki. Laura dowiaduje się, ze jest w ciąży, ale ukrywa ten fakt przed narzeczonym. Para planuje ślub i wspólnie postanawia, że uroczystość odbędzie się we Włoszech. Dziewczyna nie może zaprosić swoich rodziców, ponieważ odkryliby oni, ze Massimo jest gangsterem. Laura chciałaby, żeby na ślubie pojawiła się przynajmniej jej najlepsza przyjaciółka Olga. Massimo zgadza się, aby to ona została druhną.

Olga przylatuje na Sycylię, a Laura zwierza się przyjaciółce, że jest w ciąży. Ta namawia ją, aby wyznała Massimo sekret, jednak ostatecznie ukrywają ten fakt.

Laura dzwoni do Massimo. Dziewczyna przekonuje go, że dziś po kolacji muszą ze sobą porozmawiać. W tym czasie przyjaciółki jadą razem samochodem, a doradca Massimo odbiera telefon z ostrzeżeniem. Ktoś chce zabić Laurę, jednak nie wiadomo kto i dlaczego chce to zrobić. Mężczyzna dopytuje, czy to prawda, a informator potwierdza ten fakt. Jednocześnie chce jak najszybciej przekazać tę informację swojemu szefowi. Nie może się jednak do niego dodzwonić, ponieważ Massimo i Laura wciąż rozmawiają ze sobą przez telefon. 

Doradca jedzie do swojego szefa, a w tym czasie nagle urywa się zasięg w rozmowie Laury i Massimo.

Doradca patrzy na Massimo. Mężczyzna wie już, że coś stało się Laurze i ma łzy w oczach. Ukazana jest również scena, gdy na trasie auta Laury pojawia się policja. W taki sposób kończy się film "365 dni". 

365 dni - OBSADA: kto zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej? [AKTORZY]

Premiera filmu "365 dni" odbyła się 7 lutego 2020 roku. W obsadzie pojawią się m.in. Anna Maria Sieklucka (jako Laura), Michele Morrone (Massimo), Magdalena Lamparska (Olga), Natalia Janoszek (Karolina), Natasza Urbańska (Anna).

365 dni: pdf online jest dostępny? Czy książkę Blanki Lipińskiej można znaleźć w sieci?

365 dni - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film 365 dni w internecie za darmo?

RadioZET.pl/KP