365 dni - film: kto zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej? [OBSADA, AKTORZY]

28.08.2019 11:52

Wiele osób zastanawia się, kto zagra w filmie "365 dni", czyli ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. W sieci pojawia się coraz więcej typów, szczególnie jeśli chodzi o głównych bohaterów. Sprawdzamy, co wiadomo do tej pory na ten temat.

365 dni - film: kto zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej? [OBSADA, AKTORZY] fot. Artur Zawadzki/REPORTER / East News

Kto zagra w filmie "365 dni"? Obsada i aktorzy, którzy pojawią się w ekranizacji powieści - co do tej pory wiadomo na ten temat? Poniżej zebraliśmy pierwsze znane informacje.

Kolejne 365 dni - PDF: czy i gdzie można znaleźć książkę Blanki Lipińskiej online?

Film "365 dni" - kto zagra w ekranizacji powieści? [OBSADA, AKTORZY]

W tej chwili nie wiadomo jeszcze dokładnie, kto zagra w filmie "365 dni". Obsada i aktorzy, którzy pojawią się w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej są jak na razie owiani tajemnicą. Gdy tylko pojawią się oficjalne informacje na ten temat, będziemy aktualizować ten artykuł.

Autorka książek na swoim Instagramie wypowiedziała się jednak na temat jednej z propozycji fanów - aby głównego bohatera zagrał Mikołaj Roznerski.

"

Propozycja ODRZUCONA! Po pierwsze on wygląda jak chłopczyk, a nie mężczyzna, a po drugie nie jest z Włoch. Tak jak już wiele razy mówiłam - kręcimy film gdzie postaci będą z tego kraju, z którego są w książce. Kiedy w książce mówią po angielsku, w filmie też tak będzie, analogicznie z pozostałymi językami. "

AKTUALIZACJA, 28 sierpnia 2019 r.:

Wiemy już, kto zagra Massimo w filmie 365 dni na podstawie powieści Blanki Lipińskiej! W jego rolę wcieli się aktor - Michele Morrone. W 2016 roku wystąpił on we włoskim "Tańcu z gwiazdami", zajmując drugie miejsce. Na swoim koncie ma też kilka ról we włoskich serialach. W filmie partnerować mu będzie młoda polska aktorka.

Więcej na ten temat można przeczytać w poniższym artykule:

Blanka Lipińska wybrała aktora do roli Massimo w jej filmie. Gorącą rolę zagra rodowity Włoch

Kiedy premiera filmu 365 dni? [DATA]

Premiera filmu "365 dni" nastąpi dokładnie w Walentynki, czyli 14 lutego 2020 roku. O tej dacie autorka książek również poinformowała fanów na swoim Instagramie.

„365 dni” Blanki Lipińskiej to polska wersja „50 twarzy Greya”

W oficjalnym opisie książki czytamy:

"Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu –  w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny, dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny mafijnej, szalenie przystojny, młody Don – Massimo Toricelli. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Postrzelony kilka razy prawie umarł –  a kiedy jego serce przestało bić, przed oczami zobaczył dziewczynę, a dokładnie Laurę Biel. Gdy przywrócono go do życia, obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą zobaczył. Massimo daje dziewczynie 365 dni na to, by go pokochała i została z nim."

365 dni: pdf online jest dostępny? Czy książkę Blanki Lipińskiej można znaleźć w sieci?

RadioZET.pl/KP

Oceń