Zamknij

"365 dni" - kiedy będzie film na podstawie książki Blanki Lipińskiej? [DATA PREMIERY, ZWIASTUN]

Paweł Żurek
04.12.2019 12:00
"365 dni" - kiedy będzie film na podstawie książki Blanki Lipińskiej? [DATA PREMIERY, ZWIASTUN]
fot. Instagram

Czy powstanie film "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule? Wszystko wskazuje na to, że tak. Jak zdradziła autorka książki "365 dni" – Blanka Lipińska – ruszyły intensywne prace nad ekranizacją jej powieści. Czy i kiedy będzie film "365 dni"? Czy jest już zwiastun filmu? Kiedy film "365 dni" będzie dostępny online? Odpowiadamy na pytania dotyczące „polskiego Greya”.

Czy i kiedy będzie film "365 dni"? Czy jest już zwiastun filmu? Kiedy "365 dni" będzie dostępne online? Odpowiadamy na pytania dotyczące „polskiego Greya”.

365 dni - film: kto zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej? [OBSADA, AKTORZY]

365 dni: czy będzie film?

Film "365 dni" powstanie – taką zapowiedź złożyła Blanka Lipińska, autorka powieści na podstawie której zostanie napisany scenariusz do nowej produkcji. Ruszyły już prace przy kręceniu filmu. Za jego reżyserię będzie odpowiadał Maciej Kawulski, szef KSW i twórca filmu "Underdog".

365 dni: kiedy ukaże się film? [DATA PREMIERY]

Wiadomo już, kiedy ukaże się film "365 dni"! Premiera w kinach została zaplanowana na Walentynki 2020, a dokładnie na 7 lutego.  Informacje o dacie premiery potwierdziła sama autorka książki na swoim koncie na Instagramie, a później także na oficjalnej konferencji prasowej. 

>> Blanka Lipińska - kim jest pisarka i autorka książek "365 dni" i "Ten dzień"?

365 dni: obsada

Na konferencji prasowej Blanka Lipińska podała już oficjalne informacje na temat obsady filmu "365 dni" i aktorów, którzy zagrają w produkcji:

  • Tomasz Stockinger - tata Laury
  • Natalia Janoszek - Karolina
  • Otar Saralidze - Domenico, brat głównego bohatera
  • Natasza Urbańska - Anna, była partnerka Massimo
  • Rafał Grabias - projektant
  • Gabriel Seweryn - projektant
  • Magdalena Lamparska - Olga, przyjaciółka Laury
  • Anna Maria Sieklucka - Laura
  • Michele Morrone - Massimo

>> Anna Maria Sieklucka - kim jest Laura z filmu "365 dni"? [WIEK, WZROST, FILMY]

365 dni: online [ZWIASTUN]

Z uwagi na to, że jeszcze nie ruszyły zdjęcia do filmu na podstawie powieści Lipińskiej, film "365 dni"  nie doczekał się zwiastunu. Gdy tylko zostanie on opublikowany, pokażemy go w tym artykule.

„365 dni” to debiutancka powieść autorstwa Blanki Lipińskiej, promotorki KSW Ring Girls. Fabuła powieści opowiada historię Laury Biel, która wyjeżdża z chłopakiem na Sycylię, gdzie zostaje porwana przez przystojnego szefa mafii. Mężczyzna cudem uniknął śmierci, a w przedśmiertnej wizji ujrzał kobietę o twarzy Laury. Bohaterka ma 365 dni, by spróbować pokochać przestępcę.

365 dni: ZWIASTUN filmu - kiedy będzie w internecie i gdzie obejrzeć? [TRAILER]

RadioZET.pl/MD