Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"365 dni" - kiedy będzie film na podstawie książki Blanki Lipińskiej? [DATA PREMIERY, ZWIASTUN]

06.06.2019 14:00

Czy powstanie film "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule? Wszystko wskazuje na to, że tak. Jak zdradziła autorka książki "365 dni" – Blanka Lipińska – ruszyły intensywne prace nad ekranizacją jej powieści. Czy i kiedy będzie film "365 dni"? Czy jest już zwiastun filmu? Kiedy film "365 dni" będzie dostępny online? Odpowiadamy na pytania dotyczące „polskiego Greya”.

"365 dni" - kiedy będzie film na podstawie książki Blanki Lipińskiej? [DATA PREMIERY, ZWIASTUN] fot. Instagram

Czy i kiedy będzie film "365 dni"? Czy jest już zwiastun filmu? Kiedy "365 dni" będzie dostępne online? Odpowiadamy na pytania dotyczące „polskiego Greya”.

365 dni - film: kto zagra w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej? [OBSADA, AKTORZY]

365 dni: czy będzie film?

Film "365 dni" powstanie – taką zapowiedź złożyła Blanka Lipińska, autorka powieści na podstawie której zostanie napisany scenariusz do nowej produkcji. Podobno, ruszyły już prace przy kręceniu filmu. Za jego reżyserię miał odpowiadać Maciej Kawulski, szef KSW i twórca filmu "Underdog", jednak 20 lutego zdementował tę informację.

>> „356 dni”: ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej. Polska odpowiedź na „50 twarzy Greya”?

Kiedy ukaże się film 365 dni? [DATA PREMIERY]

Wiadomo już, kiedy ukaże się film "365 dni"! Premiera w kinach zaplanowana została na Walentynki 2019. Informacje o dacie premiery potwierdziła sama autorka książki na swoim koncie na Instagramie.

>> Blanka Lipińska - kim jest pisarka i autorka książek "365 dni" i "Ten dzień"?

365 dni: online [ZWIASTUN]

Z uwagi na to, że jeszcze nie ruszyły zdjęcia do filmu na podstawie powieści Lipińskiej, film "365 dni"  nie doczekał się zwiastunu. Gdy tylko zostanie on opublikowany, pokażemy go w tym artykule.

„365 dni” to debiutancka powieść autorstwa Blanki Lipińskiej, promotorki KSW Ring Girls. Fabuła powieści opowiada historię Laury Biel, która wyjeżdża z chłopakiem na Sycylię, gdzie zostaje porwana przez przystojnego szefa mafii. Mężczyzna cudem uniknął śmierci, a w przedśmiertnej wizji ujrzał kobietę o twarzy Laury. Bohaterka ma 365 dni, by spróbować pokochać przestępcę.

RadioZET.pl/PZ

Oceń