Zamknij

39 i pół tygodnia - obsada i zwiastun. Kiedy premiera kontynuacji serialu "39 i pół"?

Jolanta Waligóra
05.08.2019 13:21
39 i pół tygodnia - obsada i zwiastun. Kiedy premiera kontynuacji serialu "39 i pół"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Serial "39 i pół tygodnia" będzie kontynuacją popularnego swego czasu "39 i pół". Pogłoski o reaktywacji serialu pojawiały się już na początku 2018 roku, a teraz informacja ta została oficjalnie potwierdzona. Wiadomo, że w roli głównej ponownie zobaczymy Tomasza Karolaka. Kto jeszcze powróci do obsady i kiedy serial "39 i pół tygodnia" w TV? Szczegółowe informacje poniżej.

"39 i pół tygodnia" - kiedy premiera serialu, który będzie kontynuacją "39 i pół"? Kto zagra? Czy powróci Tomasz Karolak, Alan Andersz, Daria Widawska i Marina Łuczenko? Sprawdzamy, co już wiadomo o serialu "39 i pół tygodnia".

Serial 39 i pół tygodnia - kiedy premiera w TVN i kto w obsadzie?

Pogłoski o powstawaniu kontynuacji serialu "39 i pół" pojawiały się już w ubiegłym roku. Teraz informacja ta została oficjalnie potwierdzona, a produkcja będzie nosiła tytuł "39 i pół tygodnia". Serial ponownie będzie można oglądać na antenie TVN. Fani produkcji szukają także informacji na temat tego, kiedy serial "39 i pół tygodnia" emitowany będzie w telewizji. Produkcję będzie można oglądać jeszcze na jesieni 2019 roku. Serial emitowany będzie co niedzielę o godzinie 21:30, począwszy od 8 września, na antenie TVN.

Do obsady serialu "39 i pół tygodnia" wrócą znani wszystkim bohaterowie z pierwszej części. Wiadomo, że prócz  Tomasza Karolaka, będziemy mogli oglądać Alana Andersza, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Magdalenę Lamparską, Antoniego Królikowskiego, a Lenę Kołakowską, czyli córkę Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka, Dorotę Deląg, Monikę Krzywkowską, Sandrę Drzymalską, Łukasza Konopkę, Maję Seklecką, Bartka Kasprzykowskiego, Michała Koterskiego oraz Piotra Roguckiego.

Tomasz Karolak i Marina znów razem. "39 i pół" wraca na ekrany. Kiedy pierwszy odcinek?

39 i pół tygodnia - ZWIASTUN: o czym będzie kontynuacja serialu "39 i pół"?

O fabule serialu "39 i pół tygodnia" wiadomo coraz więcej. Jak informuje portal Wirtualne Media tytuł nawiązuje do poprzedniej serii oraz do nowego wątku fabularnego: właśnie tyle życia pozostało głównemu bohaterowi od momentu postawienia diagnozy, którą pozna w pierwszym odcinku. Śmiertelna choroba i walka o każdy kolejny dzień będą dla Darka Jankowskiego największym życiowym zakrętem oraz wpłyną na jego rodzinę i przyjaciół. Bohater ponownie postanowi rozliczyć się ze swoimi doczesnymi sprawami, ale też będzie chciał maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał.

Zwiastun "39 i pół tygodnia" zamieszczamy poniżej.

39 i pół tygodnia - PIOSENKA. Jaki ma tytuł i kto śpiewa utwór ze zwiastuna serialu? [TEKST]

RadioZET.pl/JW