4Dreamers - kim są chłopcy z zespołu i jak się nazywają? [WIEK, SKLEP, THE VOICE KIDS]

05.07.2019 10:47

4Dreamers to zespół założony na początku 2018 roku. Polski boys band wystąpi 7 lipca podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019 w Stalowej Woli. Co warto wiedzieć o nastolatkach, którzy byli uczestnikami pierwszej edycji programu "The Voice Kids"? Przedstawiamy szczegółowe informacje o 4Dreamers - wiek, sklep, Instagram oraz imiona chłopców z zespołu.

4Dreamers - kim są chłopcy z zespołu i jak się nazywają? [WIEK, SKLEP, THE VOICE KIDS] fot. Justyna ROJEK/East News

4Dreamers - wiek, sklep, imiona, koncerty, Instagram, "The Voice Kids", życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat zespołu, który zagra podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019 w Stalowej Woli 7 lipca, można znaleźć w tym artykule.

4 Dreamers - kim są chłopcy z zespołu? [IMIONA, THE VOICE KIDS]

4Dreamers to polski zespół, który został założony stosunkowo niedawno, bo 24 lutego 2018 roku. W jego skład wchodzi czterech nastolatków, którzy byli uczestnikami pierwszej edycji programu "The Voice Kids", emitowanym na TVP2. Są to: Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk. 

Zanim chłopcy zdecydowali się ze sobą współpracować, każdy z nich solowo brał udział w "The Voice Kids". Jakub był podopiecznym drużyny Dawida Kwiatkowskiego, Tomasz i Mateusz byli członkami grupy Edyta Górniak, a Maksymilian należał do zespołu Tomsona i Barona. Po finale programu nastolatkowie założyli swój zespół o nazwie 4Dreamers.

Pierwszy koncert 4Dreamers odbył się 24 lutego 2018 roku. W tym samym dniu do sieci został wrzucony teledysk do piosenki "Sekret". 4Dreamers ponadto ma na swoim koncie takie single jak "Słowa na pół", "Też tak masz" czy "Dwa miejsca". 

15 czerwca 2019 roku wystąpili na 56 KFPP w Opolu, z przebojem "Słowa na pół" i zakwalifikowali się do ścisłej trójki. 4Dreamers 7 lipca zagrają na scenie w Stalowej Woli w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019.

Zagłosuj

Słyszałeś/aś już wcześniej o zespole 4Dreamers?

4Dreamers - wiek, sklep, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka także informacji na temat wieku chłopców z 4Dreamers. Jakub Szmajkowski i Tomasz Gregorczyk mają po 15 lat, Maksymilian Więckowski 14, a wiek Mateusza Gędeki nie został podany, jednak z pewnością nie odbiega od wieku pozostałych chłopców.

Co ciekawe, chłopcy założyli nawet swój sklep internetowy. Można w nim kupić m.in. bluzy w cenie 129 zł czy koszulki za 49 zł. Ponadto w asortymencie sklepu 4Dreamers są także czapki zimowe raz etui na telefony.

4Dreamers na Instagramie figurują pod nazwą: 4dreamersmusic. Obecnie obserwuje ich ponad 200 tys. osób. 

RadioZET.pl/JW

Oceń