Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"50 i co" - premiera, obsada. O czym będzie kontynuacja serialu "39 i pół"?

24.01.2019 13:07
xxx zet

Serial "50 i co" będzie kontynuacją popularnego swego czasu "39 i pół". Pogłoski o reaktywacji serialu pojawiały się już na początku 2018 roku, a teraz informacja ta została oficjalnie potwierdzona. Wiadomo, że w roli głównej ponownie zobaczymy Tomasza Karolaka. Kto jeszcze powróci do obsady i kiedy serial "50 i co" w TV? Szczegółowe informacje poniżej.

"50 i co" - premiera, obsada. O czym będzie kontynuacja serialu "39 i pół"? fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

"50 i co" - kiedy premiera serialu, który będzie kontynuacją "39 i pół"? Kto zagra? Czy powróci Tomasz Karolak, Alan Andersz, Daria Widawska i Marina Łuczenko? Sprawdzamy, co już wiadomo o serialu "50 i co".

Serial "50 i co" - kiedy premiera w TVN i kto w obsadzie?

Pogłoski o powstawaniu kontynuacji serialu "39 i pół" pojawiały się już w ubiegłym roku. Teraz informacja ta została oficjalnie potwierdzona, a produkcja będzie nosiła tytuł "50 i co". Serial ponownie będzie można oglądać na antenie TVN. Fani produkcji szukają także informacji na temat tego, kiedy serial "50 i co" emitowany będzie w telewizji. Produkcję będzie można oglądać jeszcze na jesieni 2019 roku.

Niestety niewiele jeszcze wiadomo o obsadzie serialu "50 i co", chociaż już pojawiają się pierwsze nazwiska. W kontynuacji "39 i pół" na pewno zagra Tomasz Karolak, który ponownie wcieli się w głównego bohatera. Jak podaje telemagazyn.pl, Tomasz Karolak w rozmowie ze Światem seriali stwierdził, że w obsadzie "50 i co" mają pojawić się znane wszystkim z serialu "39 i pół" twarze. 

Z tego co wiem, wszyscy przyjęli zaproszenie do kontynuacji. Oczywiście, będą także nowe wątki, postaci, a co za tym idzie, kolejne nazwiska w obsadzie.

Prawdopodobnie zatem - oprócz Tomasza Karolaka - będziemy mogli oglądać Darię Widawską, Alana Andersza czy Marinę Łuczenko. 

» Tomasz Karolak i Marina znów razem. "39 i pół" wraca na ekrany. Kiedy pierwszy odcinek? «

"50 i co" - o czym będzie kontynuacja serialu "39 i pół"?

Jak wspominaliśmy powyżej, niewiele jeszcze wiadomo o serialu "50 i co". Na jesieni dowiemy się, jak po tylu latach zmieni się życie bohaterów i jak będą wyglądały relacje Darka z synem Patrykiem i żoną Anką. 

Opis serialu "39 i pół" na platformie player.pl brzmi następująco: Darek Jankowski (Tomasz Karolak) to facet dwóch pasji: punk rocka i żużla. Pewnego poranka budzi się obok swojej ponętnej partnerki Kaśki (Dorota Deląg) i postanawia, że ostatnie pół roku przed wejściem w tzw. wiek średni poświęci na to, by wprowadzić swoje życie na właściwe tory. Zaczyna od kilku radykalnych, jak na lekkoducha, decyzji. Na szczycie listy zadań znajdzie się powrót do opuszczonej przed laty żony i syna oraz znalezienie uczciwego sposobu zarobkowania. Naturalnie, nikt nie mówił, że będzie łatwo, przeciwnie - będzie pot i będą łzy!

Żona – Anka (Daria Widawska) delikatnie mówiąc nie pada przed nim na kolana, syn – Patryk (Alan Andersz) ma go za chodzący obciach, a aktualny facet Anki – Tomasz (Krzysztof Stelmaszyk) chętnie by się go pozbył. Na szczęście Darek wie, że "punk not dead" i nie traci rezonu. Nomen omen to właśnie muzyka sprawi, że jego życie zmieni się diametralnie…

RadioZET.pl/JW

Oceń