Zamknij

Nowe Oblicze Greya: kiedy premiera w kinach? [DATA, ZWIASTUN]

Redakcja
12.09.2017 12:27
50 Twarzy Greya - kiedy 3. część wejdzie do kin? [DATA PREMIERY]
fot. screen

"Nowe Oblicze Greya" - kiedy będzie w kinach? Premiera trzeciej części trylogii po raz kolejny przyciągnie widzów przed ekrany. Zwiastun zdradza, że tym razem zobaczymy ślub i wesele bohaterów. Co jeszcze wiemy o premierze 3. części "50 twarzy Greya" w Polsce i na świecie?

"Nowe Oblicze Greya" - data premiery, kiedy w kinach w Polsce? Zwiastun ostatniej części trylogii "Pięćdziesiąt twarzy Greya" zdradza wiele ciekawych wątków, m.in. ślub bohaterów i porwanie Anastasii Steele, a także datę premiery, na którą czekają fani trylogii. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o "Nowym obliczu Greya" i kiedy film trafi do kin.

Zagłosuj

Czy czekasz na premierę "Nowego oblicza Greya"?

Liczba głosów:

Kiedy premiera "Nowego oblicza Greya" w kinach?

Data premiery "Nowego Oblicza Greya" została zaplanowana na 9 lutego 2018, jednak największego ruchu w kinach można spodziewać się w Walentynki, podobnie jak w przypadku poprzednich części. W ubiegłych latach można było także kupić bilety na przedpremierowe pokazy filmu, dlatego prawdopodobnie tym razem również zostaną zorganizowane takie wydarzenia w największych kinach w Polsce.

>> Walentynki 2018 - kiedy obchodzimy Święto Zakochanych? [DATA]

"Nowe oblicze Greya" - premiera. Co się wydarzy w ostatniej części?

Premiera 3. części "50 twarzy Greya" jest zapowiadana jak zwykle na kilka miesięcy przed wejściem do kin. W "Nowym obliczu Greya" nie zabraknie oczywiście gorących scen, podobnie jak w poprzednich częściach. W oficjalnym zwiastunie widzimy także ślub Christiana i Anastasii. Wybiorą się oni w podróż poślubną prywatnym samolotem, a pod koniec Anastasia prawdopodobnie zostanie porwana.

>> Mamma Mia 2 - kiedy premiera kolejnej części musicalu?

Zobacz także

Tuż przed premierą pojawi się kolejny oficjalny zwiastun "Nowego oblicza Greya", który prawdopodobnie zdradzi więcej szczegółów z filmu, a na razie fanom historii pozostaje cierpliwe czekanie na premierę filmu w kinach.

RadioZET.pl/KP