Zamknij

Ad Astra - premiera, obsada i zwiastun. O czym jest film z Bradem Pittem?

Jolanta Waligóra
06.06.2019 09:50
Ad Astra - premiera, obsada i zwiastun. O czym jest film z Bradem Pittem?
fot. Youtube/ImperialCinePix

"Ad Astra" to nowy film z Bradem Pittem w roli głównej. Opowiadać będzie o astronaucie przeszukującym galaktykę w celu odnalezienia zaginionego dwadzieścia lat wcześniej ojca. Premiera filmu zaplanowana jest na drugą połowę 2019 roku. Szczegółowe informacje o obsadzie "Ad Astra" i zwiastun, zamieszczamy poniżej.

"Ad Astra" - kiedy premiera filmu z Bradem Pittem w roli głównej? Kto zagra? O czym będzie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje o filmie "Ad Astra" i zamieszczamy zwiastun.

Ad Astra - premiera i obsada filmu

Kiedy premiera "Ad Astra"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów gatunku Sci-Fi - premiera długo wyczekiwanego filmu zaplanowana jest na drugą połowę 2019 roku. "Ad Astra" trafi do kin w Polsce dokładnie 20 września (piątek), czyli na dzień po światowej premierze. 

Obsada "Ad Astra" jest naprawdę gwiazdorska. W główną postać Roya McBride'a wcieli się Brad Pitt, którego w takiej roli będziemy mogli oglądać po raz pierwszy. Ponadto w filmie m.in. zagrają: Liv Tyler, nagrodzony Oscarem Tommy Lee Jones (jako Clifford McBride), nagrodzony Oscarem Donald Sutherland, nominowana do Oscara Ruth Negga, Ravi Kapoor (Arjun Dhariwal), John Ortiz (Generał Rivas) czy Greg Bryk (Chip Garnes).

Brad Pitt skończył 55 lat. Zobacz, jak zmieniał się gwiazdor Hollywood [GALERIA]

Za reżyserię filmu "Ad Astra" odpowiada James Gray znany m.in. z takich produkcji jak "Imigrantka", "Królowie nocy" czy "Kochankowie".

Zagłosuj

Lubisz filmy Sci-Fi?

Liczba głosów:

Zwiastun Ad Astra - o czym będzie film z Bradem Pittem?

Opis filmu "Ad Astra" brzmi następująco: Astronauta Roy McBride wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. W czasie swej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.

Dodatkowo w poniedziałek, 5 maja opublikowany został zwiastun "Ad Astra". Zapowiedź jednej z najgłośniejszych premier tego roku zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/ImperialCinePix/JW