Zamknij

Adam Małczyk - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami 10"? [WIEK, WZROST, DZIECI]

Paweł Żurek
13.09.2019 14:28
Adam Małczyk - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami 10"? [WIEK, WZROST, DZIECI]
fot. Dominik Gajda/REPORTER

Adam Małczyk, artysta kabaretowy, został kolejnym zgłoszonym uczestnikiem Tańca z Gwiazdami. Do tej pory widzowie mogli go znać z występów, w których próbował rozśmieszać publiczność - teraz po raz pierwszy da się poznać jako tancerz. Sprawdzamy, co wiadomo o Adamie Małczyku. 

Kim jest Adam Małczyk? Kabareciarz został kolejnym ogłoszonym uczestnikiem Tańca z Gwiazdami, która pokaże się w najnowszej edycji programu Polsatu. Sprawdzamy co o nim wiadomo:

Kim jest Adam Małczyk?

Adam Małczyk to aktor kabaretowy, jeden z członków krakowskiej Formacji Chatelet. Absolwent XVI LO w Krakowie. Z wykształcenia ekonomista. Współprowadził program TVN Maraton Uśmiechu i teleturniej TV4 Hole in the Wall.

"Taniec z gwiazdami". Ujawniono kolejnego uczestnika. Kim jest Adam Małczyk?

Adam Małczyk - dzieci, żona, rodzina

Adam Małczak jest ojcem trójki dzieci. Wiele osób szuka informacji o żonie, partnerce lub stanie cywilnym kabareciarza. Małczyk jednak dba o prywatność swojej rodziny i pozostawił w tajemnicy wiadomości o tym, z kim jest związany.

Adam Małczyk z Tańca z Gwiazdami: wiek, wzrost, Instagram

Adam Małczyk, nowy uczestnik Tańca z Gwiazdami, ma 44 lata. Urodził się 28 października 1974 roku. Małczyk ma 178 centymetry wzrostu.

Wiele osób pyta o to, czy Adam Małczyk podobnie jak wielu innych kabareciarzy prowadzi swojego Instagrama. Okazuje się, że aktor nie poszedł za modą publikowania zdjęć z życia prywatnego i nie prowadzi IG.

>> Gwiazdor „Tańca z gwiazdami” ma nową dziewczynę. Kim jest partnerka Tomasza Barańskiego?

Kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 10? 

Poniżej znajdziecie sylwetki pozostałych uczestników Tańca z Gwiazdami: 

Ola Kot - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?

Damian Kordas - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"? [WIEK, WZROST, INSTA]

Monika Miller - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Adam Małczyk w "Tańcu z Gwiazdami 10" zmierzy się także m.in. z Barbarą Kurdej-SzatanAkopem Szostakiem, Joanną Lazer i Rafałem Szatanem.  

RadioZET.pl.PZ