Zamknij

Adam Strycharczuk - kim jest juror i zwycięzca "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [WIEK, YOUTUBE]

Jolanta Waligóra
23.01.2020 14:19
Adam Strycharczuk - kim jest juror i zwycięzca "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [WIEK, YOUTUBE]
fot. Youtube/Na Pełnej

Adam Strycharczuk jest zwycięzcą 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i jurorem nowego trzynastego już sezonu show. Wiele osób może kojarzyć go przede wszystkim z kanału na Youtube "Na pełnej", gdzie razem z Janem Frączkiem zamieszcza parodie m.in. topowych polskich i zagranicznych piosenek. Szczegółowe informacje o karierze, życiu prywatnym Adama Strycharczuka, a także jego wiek, wzrost i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Kim jest Adam Strycharczuk? Wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, Youtube, "Na pełnej", życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat zwycięzcy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12", można znaleźć poniżej.

Adam Strycharczuk - kim jest juror Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Kim jest Adam Strycharczuk? Jako dziecko uczęszczał do szkoły muzycznej. Później zainteresował się aktorstwem (pracował jako statysta) oraz działalnością artystyczną. Przełom w jego karierze nastąpił na jednej z domówek, podczas której poznał Jana Frączka. Mężczyźni od razu złapali wspólny język i miesiąc później założyli kanał na Youtube "Na Pełnej". Adam Strycharczuk razem z Janem zamieszczają tam parodie m.in. topowych polskich i zagranicznych piosenek. Wśród sparodiowanych artystów znalazły się już takie gwiazdy jak Dawid Podsiadło, Zenek Martyniuk, La Bouche czy Imagine Dragons.

Parodiowanie takich tematów jak kebab, samochody czy wegetariańskie przekąski okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu zyskali sobie przychylność ćwierć miliona widzów, a liczba odtworzeń ich filmów na kanale sięga już prawie 70 milionów! - czytamy na stronie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W 2018 roku Youtuber zaangażował się w projekt GALAXI, czyli mieszanki najlepszego brzmienia z lat-90 oraz wyjątkowej stylistyki scenicznej i wideo. Ponadto od początku 2019 roku Adam Strycharczuk jest współprowadzącym programu "Na pełnej" w 4Fun.tv, w którym prezentuje najciekawsze produkcje i osobowości polskiego YouTube'a.

Prywatnie Adam Strycharczuk to miłośnik starych Mercedesów oraz właściciel suczki o imieniu Gapa. Uwielbia podróże i jazdę na rowerze, który jest jego głównym środkiem transportu po Warszawie.

Adam Strycharczuk w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmierzył się m.in. z Eweliną Ruckgaber, Łukaszem Zagrobelnym, Robertem Koszuckim, Kasią Ptasińską czy Emilią Komarnicką-Klynstrą. Ostatecznie youtuberowi udało się wygrać dwunastą edycję show. W nowym trzynastym już sezonie programu zasiądzie w jury i tym samym zastąpi Pawła Królikowskiego.

Adam Strycharczuk - wiek, wzrost, Youtube, dziewczyna, Instagram, życie prywatne

Adam Strycharczuk urodził się 9 czerwca 1990 roku. W 2020 skończy 30 lat. Wiele osób szuka także informacji na temat wzrostu Adama Strycharczuka. Niestety w sieci nie znajdziemy takich danych.

Także życie prywatne Adama Strycharczuka owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo, czy obecnie mężczyzna jest z kimś związany. Uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" jednak - jak na Youtubera przystało - aktywny jest w mediach społecznościowych. Adam Strycharczuk na Instagramie figuruje pod nazwą: adam_strycharczuk. Aktualnie obserwuje go ponad 5 000 osób.

RadioZET.pl/JW