Zamknij

Adam Wdówka z Down the road 2 - kim jest uczestnik drugiej edycji programu? [WIEK]

11.01.2021 14:10
Adam Wdówka z Down the road 2 - kim jest uczestnik drugiej edycji programu? [WIEK]
fot. TVN / M.WOJTAL

Adam Wdówka to bohater drugiej edycji programu "Down the road. Zespół w trasie". Uczestnik show jest ambitnym sportowcem, który często się wzrusza. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Adam Wdówka i ile ma lat, można znaleźć poniżej.

Kim jest Adam Wdówka z "Down the road 2"? Wiek, pasja, hobby, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat bohatera drugiej edycji programu, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły o uczestniku.

Adam Wdówka z Down the road 2 - ile ma lat i kim jest uczestnik programu?

Adam z "Down the road. Zespół w trasie 2" to najmłodszy bohater programu. Uczestnik show ma 20 lat. Pochodzi z Opoczna. Jak czytamy w jego opisie, to bardzo ambitny sportowiec - ma świetną tężyznę fizyczną, pływa oraz trenuje boks. Pasją Adama Wdówki jest także gra na perkusji i bębenku. Mimo młodego wieku, bohater programu jest również animatorem w przedszkolu. Często się też wzrusza.

Down the road. Zespół w trasie 2 - kiedy oglądać nowe odcinki programu?

Premiera 2. sezonu "Down the road" odbyła się w niedzielę 10 stycznia 2021 roku w internetowym serwisie Player.pl. Pierwszy odcinek został udostępniony bezpłatnie, a w każdą niedzielę w serwisie pojawiać się będą dwa odcinki programu.

Down the road 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy premiera drugiego sezonu programu?

W tym niełatwym roku udało się zrealizować drugi sezon wyjątkowego programu. „Down the road” to fantastyczny projekt, który chwyta za serce i zaraża optymizmem. Cieszę się, że tym razem premierowe odcinki pokażemy właśnie w Playerze. Jestem przekonany, że tej zimy bohaterowie ponownie dostarczą wszystkim wielu wzruszeń - komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl. 

"Down the road" to polska wersja belgijskiego formatu. Pierwszy sezon, który z entuzjazmem został przyjęty na polskim rynku, zmienił postrzeganie osób z zespołem Downa. W trakcie wyprawy bohaterowie skonfrontowali się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazali, że chcą żyć w pełnoprawny sposób.

RadioZET.pl