Zamknij

Adam Zdrójkowski - kim jest prowadzący "The Voice of Poland"? [DZIEWCZYNA, RODZICE, WIEK]

Paweł Żurek
23.08.2019 12:46
Adam Zdrójkowski - kim jest prowadzący "The Voice of Poland"? [DZIEWCZYNA, RODZICE, WIEK]
fot. Instagram

Adam Zdrójkowski to kolejny z ogłoszonych prowadzących "The Voice of Poland" 2019. Młody aktor jest znany chociażby z występów w serialu "Rodzinka.pl". W tym artykule znajdziecie szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Adama Zdrójkowskiego.

Kim jest Adam Zdrójkowski? Podajemy informacje o młodym aktorze, znanym z serialu Rodzinka.pl: dziewczyna, rodzice, wiek. Sprawdźcie co wiadomo o prowadzącym "The Voice of Poland" 2019.

Adam Zdrójkowski: rodzice, wiek, żona, role

Adam Zdrójkowski to polski aktor i prezenter telewizyjny. Urodził się 29 maja 2000 roku w Warszawie. Rodzicami Zdrójkowskiego są Dariusz i Edyta Zdrójkowscy. Aktor ma brata-bliźniaka, Jakuba. Zdrójkowski popularność zawdzięcza serialowi "Rodzinka.pl", a także występom w "Rodzinie zastępczej".

Zdrójkowski brał też udział w szóstej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Zdrójkowski stanowił duet z Wiktorią Omyła. Od 1 stycznia 2018 był prowadzącym programu TVP2 "The Voice Kids".

Adam Zdrójkowski z "The Voice of Poland" 

Adam Zdrójkowski to kolejny z ogłoszonych prowadzących program "The Voice of Poland" 2019. Razem z aktorem show poprowadzą: Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Kammel oraz Ida Nowakowska.

Dziewczyna Adama Zdrójkowskiego

Dziewczyną Adama Zdrójkowskiego jest Wiktoria Gąsiewska - aktorka z serialu "Rodzinka.pl". Para od wielu lat pracuje razem przy tej produkcji.

Wspólne zdjęcia pary: Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej można znaleźć na Instagramie

RadioZET.pl/PZ