Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Adam Zdrójkowski – kim jest uczestnik "Dance, Dance, Dance"? [DZIEWCZYNA, RODZICE, WIEK]

01.03.2019 13:54

Adam Zdrójkowski to kolejny z ogłoszonych już uczestników nowego programu TVP - "Dance, Dance, Dance". Młody aktor jest znany chociażby z występów w serialu "Rodzinka.pl". W tym artykule znajdziecie szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Adama Zdrójkowskiego.

Adam Zdrójkowski – kim jest uczestnik "Dance, Dance, Dance"? [ŻONA, WIEK, ROLE] fot. Instagram

Kim jest Adam Zdrójkowski?  Podajemy informacje o młodym aktorze, znanym z serialu Rodzinka.pl: dziewczyna, rodzice, wiek. Sprawdźcie co wiadomo o uczestniku "Dance Dance Dance".

>> Dance, Dance, Dance: znamy uczestników nowego programu TVP! [GALERIA]

Adam Zdrójkowski: rodzice, wiek, żona, role

Adam Zdrójkowski to polski aktor i prezenter telewizyjny. Urodził się 29 maja 2000 roku w Warszawie. Rodzicami Zdrójkowskiego są Dariusz i Edyta Zdrójkowscy. Aktor ma brata-bliźniaka, Jakuba. Zdrójkowski popularność zawdzięcza serialowi "Rodzinka.pl", a także występom w "Rodzinie zastępczej".

Zdrójkowski brał też udział w szóstej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Zdrójkowski stanowił duet z Wiktorią Omyła. Od 1 stycznia 2018 jest prowadzącym programu TVP2 "The Voice Kids".

>> Dance Dance Dance w TVP: kiedy premiera, o co chodzi w nowym programie, kto wystąpi?

Adam Zdrójkowski z "Dance, Dance, Dance" 

Adam Zdrójkowski to uczestnik nowego programu "Dance, Dance, Dance". W turnieju obejrzymy gwiazdy, które będą odtwarzały układy taneczne znane m.in. z teledysków najbardziej znanych muzyków. W programie "Dance, Dance, Dance" wezmą udział postaci medialne, celebryci, aktorzy, a także początkujący tancerze. Na liście uczestników znaleźli się m.in Wiktoria Gąsiewska, Katarzyna Dziurska, Victoria Kazadi czy Emilian Gankowski. 

Program "Dance Dance Dance" poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan.

Dziewczyna Adama Zdrójkowskiego

Dziewczyną Adama Zdrójkowskiego jest Wiktoria Gąsiewska - aktorka z serialu "Rodzinka.pl". Para od wielu lat pracuje razem przy tej produkcji.

Wspólne zdjęcia pary: Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej można znaleźć na Instagramie

RadioZET.pl/PZ

Oceń