Zamknij

Adam z Sanatorium Miłości 2 - kim jest uczestnik drugiej edycji programu?

Jolanta Waligóra
12.01.2020 18:49
Adam z Sanatorium Miłości 2 - kim jest uczestnik drugiej edycji programu?
fot. Instagram.com/sanatorium_milosci_tvp/

Adam z "Sanatorium Miłości" 2020 mieszka w Wolbromiu. Jego przydomek to "społecznik" - przez 27 lat był sołtysem, a potem radnym. Co warto wiedzieć o uczestniku popularnego programu TVP? Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Adam z "Sanatorium Miłości 2", ile ma lat i co wiadomo o jego rodzinie, można znaleźć poniżej.

Kim jest Adam z "Sanatorium Miłości" 2020? Wiek, rodzina, życie prywatne, wykształcenie, zawód oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika programu Telewizji Polskiej, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy wszystko, co warto wiedzieć o Adamie z "Sanatorium Miłości 2".

Adam z Sanatorium Miłości 2 - kim jest uczestnik i ile ma lat?

Adam z "Sanatorium Miłości" 2020 mieszka w Wolbromiu w województwie małopolskim. Mężczyzna zyskał przydomek "społecznik" - przez 27 lat był sołtysem, a potem radnym. Od zawsze służył ludziom. Co ciekawe, uczestnik programu przez sześć lat pracował jako zawodowy strażak. Obecnie jest na emeryturze. Trzy lata temu sprzedał rodzinne gospodarstwo w Porębie i przeprowadził się do Wolbromia, gdzie mieszka z dziewięćdziesięciotrzyletnią matką.

Uczestnik "Sanatorium Miłości 2" Adam jakiś czas temu kupił instrument muzyczny, o którym marzył od dzieciństwa. Aktualnie uczy się nut i gry na akordeonie. Różnie mu to wychodzi, ale - co najważniejsze - nie poddaje się. Uwielbia słuchać muzyki, a przede wszystkim tej weselnej, radosnej i skocznej.

Jest wyrozumiały, bezkonfliktowy, empatyczny oraz pomocny. Jeśli ma mówić o swoich wadach, wskazuje na niecierpliwość. Jest w gorącej wodzie kąpany. Ma być na już. Woli zrobić i odpoczywać - czytamy w opisie uczestnika na stronie internetowej programu.

Wiele osób szuka także w sieci informacji o wieku Adama z "Sanatorium Miłości 2". Szczegóły na ten temat nie zostały jednak ujawnione.

Sanatorium Miłości 2 - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowej edycji programu?

Zagłosuj

Oglądasz "Sanatorium Miłości 2"?

Liczba głosów:

Kim jest Adam z Sanatorium Miłości 2020?

Adam z "Sanatorium Miłości" 2020 stwierdza, że samotność to choroba ludzi starszych. Jego wymarzona partnerka musi mieć dobre serce i być szczera. Jej dodatkowym atutem będzie wysoki wzrost i zgrabna sylwetka.

Adam jest też przekonany, że seniorzy XXI wieku powinni bardziej otwierać się na świat. Powinno być więcej klubów seniora, by mogli wychodzić z domów, a nie zamykać się w nich - brzmi opis uczestnika show TVP.

RadioZET.pl/sanatoriummilosci.vod.tvp.pl/JW