Zamknij

Agata Biernat - kim jest Polka na Miss World 2018? [WZROST, WIEK]

Redakcja
10.07.2018 16:07
Agata Biernat - kim jest Polka na Miss World 2018? [WZROST, WIEK]
fot. Mateusz Jagielski/EASTNEWS

Kim jest Agata Biernat? Modelka, pochodząca ze Zduńskiej Woli będzie reprezentować nasz kraj na Miss World 2018. Będzie to pierwsza Polka, która stanie wśród finalistek konkursu po 12-letniej przerwie. Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat Agaty Biernat - wzrost, wiek, Instagram.

Agata Biernat - kim jest Polka na Miss World 2018? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat finalistki konkursu i odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań.

» Mister Polski 2018: finał - kiedy jest i kogo zobaczymy? [KANDYDACI] «

Agata Biernat - wzrost, wiek [BIOGRAFIA, INFORMACJE]

Agata Biernat urodziła się w 1989 roku w Zduńskiej Woli. W tym roku skończy 29 lat. Ma 182 cm wzrostu. Finalistka konkursu przez osiem lat mieszkała w Łodzi, a następnie przeniosła się do Warszawy. Obecnie jest instruktorką fitness i tancerką. Specjalizuje się w technikach hip-hop, pole dance oraz modern. Promuje zdrowy styl życia, prowadząc treningi fitness i wykłady motywacyjne. Agata Biernat w 2009 roku zdobyła II miejsce w wyborach Miss Polonia, uzyskując tym samym tytuł I Wicemiss. Osiem lat później wygrała konkurs Miss Polonia 2017.

Teraz Agata Biernat będzie reprezentować Polskę na Miss World 2018. "Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt, że jestem pierwszą od wielu lat przedstawicielką Miss Polonia w wyborach Miss World. Konkurs ten to ogromne i prestiżowe przedsięwzięcie, możliwość poznania nowych osób i kultur całego świata! Postaram się jak najlepiej zaprezentować na Miss World w Chinach i przywieźć trofeum dla Polski!". - mówi finalistka konkursu.

Przypominamy, że do tej pory największe sukcesy na Miss World osiągnęły: Aneta Kręglicka (I miejsce w 1989 roku), Ewa Wachowicz (Wicemiss w 1992) oraz Katarzyna Borowicz (Wicemiss w 2004). Jak poradzi sobie na Miss World 2018 Agata Biernat? Przekonamy się już w grudniu!

Kim jest Agata Biernat? [INSTAGRAM, ZDJĘCIA]

Modelka jest aktywna w mediach społecznościowych. Agatę Biernat na Instagramie można znaleźć pod nazwą: biernatagata. Poniżej zamieszczamy zdjęcia finalistki Miss World 2018. Czy osiągnie taki sukces jak Aneta Kręglicka w 1989 roku?

a
2
c
d

RadioZET.pl/JW