Zamknij

Agata Serwin - Szansa na Sukces: kim jest finalistka programu? [WYSTĘP, WIEK]

27.09.2020 14:13
Agata Serwin - Szansa na Sukces: kim jest finalistka programu? [WYSTĘP, WIEK]
fot. Mat.prasowe TVP

Agata Serwin to finalistka muzycznego programu TVP "Szansa na Sukces". Jest to zarazem kolejna kandydatka do reprezentowania Polski podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Szczegółowe informacje na temat wieku Agaty Serwin i występ młodej artystki w "Szansie na Sukces", można znaleźć poniżej.

Kim jest Agata Serwin z "Szansy na Sukces"? Wiek, wzrost, występ, piosenki, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat finalistki programu TVP oraz kandydatki do "Eurowizji Junior" 2020, można znaleźć w tym artykule.

Agata Serwin z Szansy na Sukces - kim jest finalistka programu? [WYSTĘP, PIOSENKA]

Agata Serwin została finalistką programu TVP "Szansa na Sukces". Tym samym młoda artystka jest kolejną kandydatką do reprezentowania Polski na Eurowizji Junior 2020, która odbędzie się 29 listopada. W muzycznym programie wykonała na żywo przebój "What Makes You Beautiful" z repertuaru One Direction. Występ Agaty Serwin w "Szansie na Sukces" zamieszczamy poniżej.

Tym razem występy uczestników oceniało jury w składzie Cleo, Gromee i Michał Wiśniewski. Zwyciężczyni pierwszego odcinka programu "Szansa na Sukces" Agata Serwin weźmie udział w wielkim finale, który odbędzie się pod koniec września.

Przypomnijmy, że Agata Serwin o reprezentowanie Polski na Eurowizji Junior 2020 powalczy m.in. z Leną Marzec i Alicją Tracz.

Agata Serwin - kim jest finalistka Szansy na Sukces? [WIEK, INSTAGRAM]

Agata Serwin z "Szansy na Sukces" pochodzi z Przytkowic koło Kalwarii Zebrzydowskiej. Młoda artystka ma 13 lat. Ukończyła klasę skrzypiec w lokalnej szkole muzycznej, ale w przyszłości chciałaby śpiewać. Agata Serwin interesuje się również rysunkiem i malarstwem.

Eurowizja Junior 2020: Agata Serwin drugą finalistką „Szansy na sukces”

Agata Serwin prawdopodobnie nie posiada konta na Instagramie.

RadioZET.pl