Zamknij

Agent Gwiazdy 3, odcinek 10. Kto odpadł z programu 25.04.? [STRESZCZENIE]

Redakcja
26.04.2018 10:21
Agent Gwiazdy 3, odcinek 10. Kto odpadł z programu 25.04.? [STRESZCZENIE]
fot. Bartosz Krupa/EASTNEWS

Agent Gwiazdy 3, odcinek 10: kto odpadł? Na to pytanie szuka odpowiedzi wielu fanów programu, którzy nie mieli wczoraj okazji obejrzeć kolejnego epizodu. Streszczamy dla was nowy odcinek 10, który wyemitowany został w środę, 25 kwietnia. Z jakimi wyzwaniami tym razem musieli zmierzyć się uczestnicy? Sprawdź, kto odpadł z programu!

"Agent Gwiazdy 3": kiedy emisja w TV i gdzie oglądać online? Program transmitowany jest na kanale TVN w każdą środę, o godzinie 21:30. Istnieje także możliwość obejrzenia "Agent Gwiazdy 3" online, na internetowej platformie player.pl.

» Przyjaciółki 131: streszczenie nowego odcinka 26.04. Patrycja w ciąży! «

Agent Gwiazdy 3, odc. 10: kto odpadł z programu 25.04.?

Osoba, która odpadła z 10. odcinka "Agent Gwiazdy 3", była jednym z faworytów widzów. Końcowy test wiedzy o agencie najgorzej napisał Ryszard "Peja" Andrzejewski. Kim jest? To polski raper, autor tekstów oraz producent muzyczny. Jego albumy w Polsce rozeszły się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Peja dwukrotnie był nominowany do nagrody Fryderyka, w tym raz otrzymał statuetkę. Artysta w 2012 roku poślubił swoją menadżerkę Paulinę Stefańską. Para ma dwójkę dzieci - córkę Lilię oraz syna Hugo. 

Przypominamy, że w programie pozostało już tylko pięcioro uczestników, tj. Karolina Ferenstein-Kraśko, Ilona Ostrowska, Tomasz Ciachorowski, Michał Mikołajczak oraz Piotr Świerczewski.

Agent Gwiazdy 3, odcinek 10: streszczenie nowego epizodu

Pierwsze zadanie odbyło się na terenie świątyni. Uczestnicy musieli podzielić się na dwie grupy - siłaczy (Ilona, Peja, Piotrek) oraz intelektualistów (Karolina, Tomek, Michał). Pierwsza drużyna musiała przenieść beczkę z 1100 litrami wody z jednego punktu do drugiego. Z kolei intelektualiści otrzymali kupkę ryżu zmieszanego z malutkimi koralikami. Grupa musiała oddzielić jedne od drugich. Tylko siłaczom udało się wykonać zadanie poprawnie, w związku z czym uczestnicy zarobili 2000 z 6000 zł.

Kolejna konkurencja polegała na rozwiązaniu sudoku, czyli tradycyjnej japońskiej łamigłówki. Należało wypełnić wszystkie komórki planszy cyframi od 1 do 9, przy czym w każdej kolumnie i każdym wierszu dana cyfra mogła pojawić się tylko raz. Podczas tego zadania najbardziej wykazał się Tomek Ciachorowski, który dodatkowo podpowiadał pozostałym uczestnikom. Grupa zarobiła ponad 7 tysięcy zł. Ponadto podczas konkurencji uczestnicy mogli zdobyć cenne jokery. Udało się to Ilonie, Michałowi oraz Tomkowi.

Ostatnie zadanie polegało na zrobieniu grupowego zdjęcia, na którym mieli znaleźć się wszyscy uczestnicy, bez przypadkowych przechodniów. Miejsce, w którym miała zostać wykonana fotografia, każdego dnia oblegane jest przez tysiące turystów. Niestety uczestnicy nie wykonali zadania, na zdjęciu nie było widać Michała. Grupa nie zarobiła pieniędzy.

Na końcu odbył się test wiedzy o agencie. Tym razem najgorzej poszło Pei, który musiał opuścić program.

RadioZET.pl/JW