Zamknij

Agent Gwiazdy 3, odcinek 12: kto odpadł z programu 9.05.? STRESZCZENIE

Redakcja
10.05.2018 10:24
Agent Gwiazdy 3, odcinek 12: kto odpadł z programu 9.05.? STRESZCZENIE
fot. JUSTYNA ROJEK/EASTNEWS

"Agent Gwiazdy 3": odcinek 12. Kto odpadł? Na to pytanie poszukuje odpowiedzi wielu fanów programu, którzy nie mieli wczoraj okazji obejrzeć nowego epizodu. Streszczamy odcinek 12. "Agent Gwiazdy 3". Jakie zadania tym razem musieli wykonać uczestnicy? Sprawdź, kto odpadł z programu!

"Agent Gwiazdy 3": kiedy emisja w TV i gdzie oglądać online? Program transmitowany jest na kanale TVN w każdą środę, o godzinie 21:30. Istnieje także możliwość obejrzenia "Agent Gwiazdy 3" online, na internetowej platformie player.pl.

Agent Gwiazdy 3, odcinek 12: kto odpadł z programu 9.05.?

Końcowy test wiedzy o agencie najgorzej napisał Tomasz Ciachorowski. Kim jest? Aktor urodził się 5 kwietnia 1980 roku w Gdańsku (obecnie ma 38 lat). Jest absolwentem Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie. Tomasz Ciachorowski na szklanym ekranie zadebiutował w 2008 roku rolą Jana Złotopolskiego w serialu emitowanym na TVP 2 "Złotopolscy". Z kolei dwa lata później zagrał główną rolę męską w serialu TVN "Majka", gdzie wcielił się w Michała Duszyńskiego. Ponadto możemy kojarzyć go z takich produkcji, jak "Ojciec Mateusz", "Linia Życia", "Hotel 52", "Pierwsza miłość", "Barwy Szczęścia" czy "M jak miłość".

» Tomasz Ciachorowski: agent, wzrost, Instagram - kim jest? «

Przypominamy, że w programie pozostało już tylko troje uczestników, tj. Ilona Ostrowska, Karolina Ferenstein-Kraśko oraz Michał Mikołajczak. To właśnie Ci gracze zapewnili sobie miejsce w ścisłym finale, który odbędzie się w środę, 16 maja.

Agent Gwiazdy 3, odc. 12: streszczenie nowego epizodu

Pierwsze zadanie, z którym musieli zmierzyć się uczestnicy w 12. odcinku "Agent Gwiazdy 3", odbyło się na polu ryżowym. Zawodnicy grali tam w sapera. Podczas rywalizacji, najwięcej punktów udało się zdobyć Ilonie Ostrowskiej, co wywołało zdziwienie u reszty grupy. Ilona zdobyła kolejnego już puzzla. Drużyna wykupiła pamiętnik Mai Włoszczowskiej, która przez cały pobyt w programie, skrupulatnie wszystkich obserwowała. Michał jednak wyrzucił cenny notes do basenu, w związku z czym grupa nie mogła skorzystać z notatek Mai.

Drugie zadanie polegało na zebraniu stu kawałków mapy porozrzucanych po sadzawce i złożeniu znalezionych części w całość. Mapa prowadziła do ukrytych puzzli w świątyni, gdzie znajdowało się aż 10 tysięcy zł. Jedynie Tomek wskoczył do sadzawki, by jak najszybciej wyjąć kawałki cennej mapy. Z kolei Michał postanowił schować kilka kawałków mapy w czasie jej układania. Takie zachowanie Michała spowodowało, że grupa zaczęła podejrzewać go o bycie agentem. Uczestnikom nie udało się dotrzeć do świątyni w wyznaczonym czasie. Karolina w trakcie rywalizacji znalazła puzzla. 

Podczas trzeciego zadania uczestnicy działali w pojedynkę. Każdy z graczy miał znaleźć świątynię oraz ukryty w niej sejf. Otworzyć je mógł jedynie czterocyfrowy kod, który wypisany był na puzzlach. Michał jako pierwszy dotarł do wskazanego miejsca, następnie otworzył sejf i zabrał zawartość. Druga była Karolina. W sejfie znajdował się joker, który może anulować jedną złą odpowiedź podczas końcowego testu wiedzy o agencie. Najgorzej na teście poszło Tomaszowi Ciachorowskiemu i to właśnie on musiał pożegnać się z programem.

Kto jest agentem "Agent Gwiazdy 3"? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem! Przypominamy, że finał "Agent Gwiazdy 3" odbędzie się w środę, 16 maja.

RadioZET.pl/JW