Zamknij

Agent Gwiazdy 3: odcinek 3 - kto odpadł z programu?

Redakcja
08.03.2018 10:15
Agent Gwiazdy 3: odcinek 3 - kto odpadł?
fot. JUSTYNA ROJEK/EASTNEWS

"Agent Gwiazdy" 3: odcinek 3 - kto odpadł z programu, a kto znalazł czarny immunitet? Na takie pytania starają się znaleźć odpowiedź wszyscy fani programu, którzy nie mogli zjawić się wczoraj przed telewizorami. W 3 epizodzie doszło także do ostrej wymiany zdań między Benjaminem a Peją. Za kim stanęła grupa? Streszczamy dla was odcinek 3 "Agenta Gwiazdy"!

"Agent Gwiazdy" to program, który emitowany jest od 2016 roku na stacji TVN. Przez ten czas udało się zrealizować 3 sezony programu, każdy po 13 odcinków. W roli prowadzącej występuje Kinga Rusin, a uczestnikami są gwiazdy polskiego show-biznesu. Co ciekawe, w latach 2000-2002 na antenie TVN emitowany był "Agent" - pierwszy program typu reality show w polskiej telewizji. Przez trzy pierwsze edycje show prowadzone było przez Marcina Mellera.

» Agent Gwiazdy 3, odcinek 4: kto odpadł z programu? «

Agent Gwiazdy 3: odcinek 3 - co się wydarzyło w programie?

Rywalizacja w"Agent Gwiazdy" rozpoczęła się na dobre. Uczestnicy kłamią, snuja intrygi i zawierają pierwsze sojusze. Z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się bohaterowie 3 odcinka "Agent Gwiazdy"? Akcja programu tradycyjnie miała miejsce w Hong Kongu. W autobusie uczestnicy zorientowali się, że brakuje w nim dwóch kolegów - Ryszarda "Peja" Andrzejewskiego i Michała Mikołajczaka. Okazało się, że bohaterowie zostali "porwani". Pozostali uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, a ich zadaniem było odnalezienie kolegów, którzy mieli nawigować "poszukujących" przez telefon. Niestety żadna grupa nie dotarła do celu przed upływem wyznaczonego czasu i tym samym straciła możliwość na zdobycie pieniędzy.

Kolejne zadanie odbyło się w świątyni 10 tysięcy buddów. Uczestnicy ze wszystkich posągów musieli znaleźć 10 konkretnych, a następnie sfotografować je. Tym razem grupę nawigowały Anna Lucińska oraz Anna Skura. Podczas zadania pojawiła się pierwsza sprzeczka między Benjaminą a Peją, który był wyraźnie zirytowany nachalnym zachowaniem aktora. W tym wyzwaniu grupa mogła zgarnąć nawet 5000 zł, jednak ostatecznie otrzymała 1500 zł. Z kolei Lucińska dołączyła do sojuszu Mai Włoszczowskiej i Piotra Świerczewskiego. 

Kolejne zadanie było sprawnościowe. Uczestnicy dobrali się w pary, a następnie część z nich musiała zejść na linie po wysokiej tamie. W trakcie schodzenia Tomasz Ciachorowski znalazł czarny immunitet, który jak okazało się później, wyłożony podczas testu anuluje wszystkie jokery i immunitety. Aktor jednak nie podzielił się ze znaleziskiem z grupą. Podczas eliminacji Ciachorowski zdecydował się na użycie czarnego immunitetu.

Agent Gwiazdy 3: odcinek 3 - kto odpadł z programu?

Kto odpadł w 3 odcinku "Agent Gwiazdy"? W 3 epizodzie z programem pożegnał się Jan Kuroń - kucharz. Przypominamy, że z show zdążyli już odpaść Victor Borsuk oraz Maciej Myszkowski.

"Agent Gwiazdy" 3 można oglądać w każdą środę o godzinie 21:30 w TVN. Ci, którzy nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia "Agent Gwiazdy" online na internetowej platformie player.pl

RadioZET.pl/JW