Zamknij

Agent Gwiazdy 3, odcinek 4: kto odpadł z programu?

Redakcja
15.03.2018 10:30
Agent Gwiazdy 3, odcinek 4: kto odpadł z programu?
fot. JUSTYNA ROJEK/EASTNEWS

"Agent Gwiazdy" 3, odcinek 4: kto odpadł? To pytanie zadają sobie wszyscy fani programu, którzy wczoraj nie mieli okazji obejrzeć kolejnego epizodu. Streszczamy dla was odcinek 4 "Agent Gwiazdy" 14.03. Jak uczestnicy poradzili sobie z nowymi wyzwaniami na Bali?

"Agent Gwiazdy" to program, który emitowany jest od 2016 roku. Obecnie widzowie mogą oglądać już jego 3. edycję. W roli prowadzącej występuje Kinga Rusin, a uczestnikami są gwiazdy polskiego show-biznesu. Sprawdź, kto odpadł z "Agent Gwiazdy" 3, odcinek 4.

Gdzie i kiedy oglądać "Agent Gwiazdy" 3? Przypominamy, że program emitowany jest w TVN w każdą środę o godzinie 21:30. "Agent Gwiazdy" online można obejrzeć na internetowej platformie player.pl

» Agent Gwiazdy 3, odcinek 5: kto odpadł z programu 21.03.? «

"Agent Gwiazdy" 3, odcinek 4: kto odpadł z programu?

"Agent Gwiazdy" 3, odcinek 4 wyemitowany został 14 marca. Z programem tym razem pożegnała się pierwsza kobieta - Anna Skura, która najgorzej poradziła sobie na teście wiedzy o Agencie. Przypominamy, że Anna Skura jest blogerką i podróżniczką. Uczestniczka show ma 31 lat i razem z mężem prowadzi biuro, za pośrednictwem którego organizuje wycieczki w różne części świata. Na Instagramie, gdzie pokazuje zdjęcia z egzotycznych podróży śledzi ją prawie 240 tysięcy osób. Dodatkowo promuje również zdrowy styl życia, m.in. biega, surfuje i chodzi po górach.

» Fantastyczne zwierzęta 2: kiedy premiera? [PIERWSZY ZWIASTUN] «

"Agent Gwiazdy" 3, odcinek 4: streszczenie epizodu

Co się wydarzyło w 4. odcinku "Agent Gwiazdy"? Po zmaganiach w Hongkongu uczestnicy przenieśli się na wyspę Bali. Na gości z Polski czekała prawdziwa niespodzianka - zostali powitani przez samą rodzinę królewską. Dodatkowo książę wybrał jedną osobę, której wręczył tajemniczą kopertę. Szczęściarzem tym razem został Peja, który jak się później okazało, otrzymał kawałek puzzla.

Po uroczystej ceremonii przyszedł czas na konkurencję. Pierwsza rywalizacja polegała na odnalezieniu w miasteczku Sanur miejsc z dwóch fotografii, a następnie zrobieniu im identycznego zdjęcia. Uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy. Julka Wróblewska, która nie została przydzielona do żadnej z grup, mogła obstawić pieniądze z puli, która z drużyn ma większą szansę na wykonanie zadania. Niestety uczestnicy podczas zadania stracili 4 tysiące zł.

Kolejna konkurencja stanowiła wielką niewiadomą. Uczestnicy zostali zaprowadzeni do specjalnego kina, a następni pozostawieni sami sobie. Wcześniej jednak dostali cenną wskazówkę - w kinie ukryte są pieniądze. Grupa tym razem wykazała się dużym sprytem i odnalazła ukryte pieniądze, które były w plecaku Michała Mikołajczaka (5 tysięcy zł). 

Trzecia konkurencja to gra w głuchy telefon. Wcześniej jednak drużyna miała wybrać osobę, której najbardziej ufa. Padło na Ryszarda. Uczestnicy, rozstawieni co kilkadziesiąt metrów od siebie musieli zapamiętać określone słowa, a następnie przekazać je kolejnej osobie. Peja w tym czasie, o czym nie wiedziała grupa, mógł podsłuchiwać wszystkich uczestników. Finalnie drużyna zapamiętała poprawnie trzy słowa i zarobiła 1,5 tys. 

RadioZET.pl/JW