Zamknij

Agent Gwiazdy 3, odcinek 5: kto odpadł z programu 21.03.?

Redakcja
22.03.2018 10:06
Agent Gwiazdy 3, odcinek 5: kto odpadł z programu 21.03.?
fot. JUSTYNA ROJEK/EASTNEWS

"Agent Gwiazdy" 3, odcinek 5 - kto odpadł? To pytanie zadają sobie wszyscy fani programu, którzy wczoraj nie mieli okazji obejrzeć nowego epizodu. Streszczamy dla was odcinek 5 "Agent Gwiazdy", który wyemitowany został 21.03. Z jakimi wyzwaniami tym razem musieli poradzić sobie gracze?

"Agent Gwiazdy" to program telewizyjny, który od 2016 roku emitowany jest na antenie TVN. W roli prowadzącej występuje Kinga Rusin. "Uczciwi" bohaterowie programu mają jeden cel - znalezienie osoby, która sabotuje grupę, czyli tytułowego Agenta. Z kolei Agent robi wszystko, by kwota do wygrania była jak najmniejsza. Streszczamy odcinek 5 "Agent Gwiazdy".

"Agent Gwiazdy" - gdzie obejrzeć online i w TV? Program transmitowany jest w każdą środę, o godzinie 21:30 na antenie TVN. Osoby, które nie mogą zjawić się w tym czasie przed telewizorami, mogą obejrzeć "Agent Gwiazdy" online, na internetowej platformie player.pl.

» Agent Gwiazdy 3, odcinek 6: kto odpadł z programu 28.03.? «

Agent Gwiazdy 3: odcinek 5 - kto odpadł z programu 21.03.?

Z odcinkiem 5 "Agent Gwiazdy" tym razem pożegnał się Beniamin Andrzejewski. Po odpadnięciu aktora z programu zaczęło pojawiać się wiele pytań, kim jest Beniamin Andrzejewski. Przypominamy, że uczestnik urodził się 31 marca 1992 roku w Zabrzu (w tym roku skończył 26 lat). Beniamin studiował reżyserię na krakowskiej, policealnej szkole filmowej AMA Film Academy. Rok temu zadebiutował jako asystent reżysera Aleksandra Pietrzaka przy filmie "Ja i mój tata". Telewidzowie mogą kojarzyć Beniamina także z serialu TVN "19+", w którym od 2016 roku wciela się w postać Irka Sobczaka.

Agent Gwiazdy 3, odc. 5 - streszczenie epizodu

W nowym odcinku, gracze opuścili nadmorskie Sanur i przenieśli się w głąb lądu do Bedugul. Krótko po przyjeździe czekało na nich pierwsze wyzwanie. Prowadząca programu, bez słowa wyjaśnienia, wysłała uczestników w tajemnicze miejsce. Mieli się udać tam samotnie, jeden po drugim. Jako pierwszy na ochotnika zgłosił się Michał Mikołajczak. Usiadł za stołem, na którym porozkładane były przewodniki po Bali. Szukając jakiejś wskazówki, znalazł zagadkowy puzzel. Pozostali uczestnicy nie znaleźli żadnej wskazówki. Następnego dnia Kinga Rusin graczom zadawała pytania dotyczące wyspy Bali. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymywali 500 zł. Grupie udało się zyskać zaledwie 1000 zł.

Podczas kolejnego zadania, uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwsza z nich poruszała się autem i fotografowała dowolnie wybrane miejsca, druga zaś jechała na rowerach. Potem okazało się, że zrobione zdjęcia miały pomóc w nawigacji osobom poruszającym się na rowerach. Pierwsza grupa, oprócz nawigowania, miała za zadanie przyrządzić jedną z lokalnych potraw. Niestety osoby jadące na rowerze nie zdążyli pojawić się w docelowym miejscu w określonym czasie. W związku z tym zadanie nie zostało wykonane.

Kolejny pojedynek przyniósł wiele emocji. Kinga Rusin rozkładała na stole jokery, a uczestnicy mieli się po nie rzucać. Później grupa w swoich plecakach znalazła pieniądze. Okazało się, że skarbnikowi, czyli Jule Wróblewskiej dzień wcześniej skradziono z puli Agenta 8 tysięcy zł. "Złodziejem" był Michał Mikołajczak, który stwierdził, że nie miał na celu zabranie pieniędzy, a jedynie danie nauczki Julce, by ta dokładniej pilnowała gotówkę.

Na koniec uczestnicy musieli rozwiązać test z wiedzy o Agencie. Najgorzej poradził sobie Beniamin Andrzejewski i to on musiał opuścić program.

RadioZET.pl/JW