Zamknij

Agent Gwiazdy 3, odcinek 6: kto odpadł z programu 28.03.?

Redakcja
29.03.2018 09:50
Agent Gwiazdy 3, odcinek 6: kto odpadł z programu 28.03.?
fot. JUSTYNA ROJEK/EASTNEWS

"Agent Gwiazdy 3", odcinek 6: kto odpadł 28.03.? Takie pytanie zadają sobie wszyscy fani programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Streszczamy dla was odcinek 6 "Agent Gwiazdy 3". Jakie wyzwania tym razem czekały na uczestników i kto poradził sobie najgorzej na końcowym teście wiedzy o agencie?

"Agent Gwiazdy" to program, który emitowany jest w TVN od 2016 roku. Obecnie możemy oglądać już jego trzecią edycję. W roli prowadzącej występuje Kinga Rusin.

"Agent Gwiazdy": gdzie obejrzeć online i w TV? Program emitowany jest w każdą środę, o godzinie 21:30 na antenie TVN. Osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorem, mogą obejrzeć "Agent gwiazdy" online na internetowej platformie player.pl

» Agent Gwiazdy 3, odcinek 7: kto odpadł z programu 4.04.? [Streszczenie] «

Agent Gwiazdy 3, odcinek 6: kto odpadł z programu 28.03.?

Na pytanie, kto odpadł z "Agent Gwiazdy 3", szuka odpowiedzi wiele osób, które nie miały okazji obejrzeć ostatniego odcinka. Najgorzej na teście wiedzy o agencie poszło Julii Wróblewskiej, która musiała pożegnać się z programem. Przypominamy, że Julka Wróblewska to polska aktorka urodzona w 1998 roku. Na szklanym ekranie zadebiutowała rolą Michaliny w komedii romantycznej pt. "Tylko mnie kochaj". Młodą aktorkę możemy kojarzyć także z takich filmów jak "Listy do M.", "Vocuus", "Dom na końcu drogi", czy "Och Karol 2".

Do tej pory, oprócz Julki Wróblewskiej, program opuścili Victor Borsuk, Maciej Myszkowski, Jan Kuroń, Anna Skura oraz Beniamin Andrzejewski.

Agent Gwiazdy 3: odcinek 6 - streszczenie epizodu

Pierwsze zadanie, z którym musieli zmierzyć się uczestnicy "Agent gwiazdy 3", odbyło się w dżungli. Gracze zostali podzieleni na trzy grupy, każda po trzy osoby. Ich zadaniem było dokładne zapamiętanie lokalnych warzyw oraz roślin z przygotowanej listy, a następnie odnalezienie ich w dżungli. Było to o tyle trudne, że część osób miała zasłonięte opaską oczy, inni uszy, a pozostali usta. Musieli więc znaleźć sposób, żeby komunikować się między sobą. Zadanie zostało w dużej części zaliczone, więc grupa powiększyła swój budżet.

Kolejnym wyzwaniem było otworzenie skrzynek. Gracze otrzymali od Kingi Rusin pęk kluczy, za pomocą którego mogli otwierać porozrzucane skrzynki. W niektórych znajdowały się pieniądze, w innych jokery, a w pozostałych kolejne klucze. Uczestnicy na wykonanie zadania nie mieli jednak wiele czasu. Na koniec, jeden z graczy okradł grupę i zabrał dla siebie tysiąc złotych.

Podczas ostatniego zadania uczestnicy musieli porzucić wygodne łóżka i spędzić noc pod gołym niebem. Przed rozpoczęciem wyzwania, za zarobione do tej pory pieniądze, mogli zakupić określony sprzęt. Gracze zdecydowali się na pierwszą opcję i za 5 tysięcy zł otrzymali m.in. namioty oraz karimaty. Ich zadaniem było rozpalenie ogniska i utrzymanie go do samego rana. Uczestnicy, aby zrealizować cel, na zmianę trzymali warty. Zadanie udało się zaliczyć, w związku z czym Kinga Rusin oddała grupie kwotę, którą wcześniej wydali na namioty i karimaty.

Tradycyjnie na koniec, wszyscy gracze musieli rozwiązać test wiedzy o agencie. Tym razem najgorzej poradziła sobie młoda aktorka, Julka Wróblewska, która musiała opuścić program.

RadioZET.pl/JW

Suszarki do włosów - jak ich poprawnie używać?