Zamknij

Agent Gwiazdy 3, odcinek 7: kto odpadł z programu 4.04.? [Streszczenie]

Redakcja
05.04.2018 10:07
Agent Gwiazdy 3, odcinek 7: kto odpadł z programu 4.05.? [Streszczenie]
fot. JUSTYNA ROJEK/EASTNEWS

"Agent Gwiazdy 3", odcinek 7 - kto odpadł? To pytanie zadają sobie wszyscy fani programu, którzy wczoraj nie mieli okazji obejrzeć nowego epizodu. Streszczamy dla was odcinek 7 "Agent Gwiazdy", który wyemitowany został 4 kwietnia. Z jakimi wyzwaniami tym razem musieli poradzić sobie uczestnicy?

"Agent Gwiazdy" - gdzie obejrzeć online i w TV? Program transmitowany jest w każdą środę, o godzinie 21:30 na kanale TVN. Osoby, które nie mogą zjawić się w tym czasie przed telewizorami, mogą obejrzeć "Agent Gwiazdy" online, na internetowej platformie player.pl.

» Agent Gwiazdy 3, odcinek 8: kto odpadł z programu 11.04.? [STRESZCZENIE] «

Agent Gwiazdy 3: odcinek 7 - kto odpadł z programu 4.04.?

Z odcinkiem 7 "Agent Gwiazdy 3" tym razem pożegnała się Maja Włoszczowska. Po odpadnięciu uczestniczki z programu wiele osób zaczęło zastanawiać się, kim jest Maja Włoszczowska i czym zajmuje się na co dzień. Przypomnijmy, że polska kolarka górska urodziła się w 1983 w Warszawie. Jest dwukrotną wicemistrzynią olimpijską, złotą medalistką mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB oraz wielokrotną mistrzynią Polski w cross-country. Maja Włoszczowska jest także współorganizatorką Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska Race, czyli najwyżej klasyfikowanych zawodów XCO w Europie środkowo-wschodniej.

Oprócz Mai Włoszczowskiej, do tej pory "Agent Gwiazdy 3" opuścili Victor Borsuk, Maciej Myszkowski, Jan Kuroń, Anna Skura, Beniamin Andrzejewski oraz Julka Wróblewska.

Agent Gwiazdy 3: odcinek 7 - streszczenie epizodu 4.04.

Na początku odcinka 7 "Agent Gwiazdy 3" każdy z uczestników został poproszony przez prowadzącą o obstawienie osoby, która jego zdaniem opuści program. Gracze nie mogli się przy tym wcześniej konsultować oraz naradzać. Następnie ten uczestnik, który zdobędzie najwięcej głosów od współzawodników, otrzyma jeden punkt mniej na końcowym teście wiedzy o agencie.

Podczas kolejnego zadania gracze musieli podzielić się na dwie drużyny. Pierwsza z nich mogła zrelaksować się nad hotelowym basenem, druga z kolei musiała udać się do opuszczonego resortu, w których pochowane były kawałki banknotów oraz cenny immunitet. Zielony krążek udało się znaleźć Michałowi Mikołajczakowi.

Kolejna gra to popularne "memory", czyli odkrywanie, a następnie zapamiętywanie położenia płytek ze zdjęciami oraz symbolami. Na płytkach znajdowały się jokery, czarny immunitet oraz fotografie uczestników z dzieciństwa, które po poprawnym sparowaniu i odgadnięciu tożsamości osoby ze zdjęcia, eliminowały ją z dalszego udziału w grze. W tej konkurencji najlepiej poradziła sobie Anna Lucińska, która zgarnęła większość jokerów oraz czarny immunitet.

W następnej rywalizacji udział wzięła grupa, która nie uczestniczyła podczas drugiego zadania. Gracze, podobnie jak pierwsza drużyna, udali się do opuszczonego resortu. Różnicą było to, że zadanie mieli wykonać w nocy. Do zdobycia były kawałki banknotów oraz zielony immunitet. Cenny krążek tym razem zgarnęła Ilona Ostrowska.

Na koniec odcinka tradycyjnie odbył się test wiedzy o agencie. Najgorzej poradziła sobie Maja Włoszczowska, która musiała opuścić program "Agent Gwiazdy 3". Dodatkowo podczas eliminacji okazało się, że najwięcej głosów od uczestników dotyczących tego, kto ich zdaniem opuści program, otrzymała Maja. Odjęty jeden punkt na teście kolarki przyczynił się do tego, że to właśnie ona pożegnała się z programem.

RadioZET.pl/JW