Zamknij

Agent Gwiazdy 3, odcinek 8: kto odpadł z programu 11.04.? [STRESZCZENIE]

Redakcja
12.04.2018 10:27
Agent Gwiazdy 3, odcinek 8: kto odpadł z programu 11.04.? [STRESZCZENIE]
fot. Bartosz Krupa/EASTNEWS

"Agent Gwiazdy 3", odcinek 8: kto odpadł? Na to pytanie szuka odpowiedzi wielu fanów programu, którzy nie mieli wczoraj okazji obejrzeć kolejnego epizodu. Streszczamy dla was nowy odcinek 8. "Agent Gwiazdy 3", który został wyemitowany w środę, 11 kwietnia. Z jakimi wyzwaniami tym razem musieli poradzić sobie uczestnicy i kto najsłabiej poradził sobie na teście wiedzy o agencie?

"Agent Gwiazdy 3": kiedy emisja w TV i gdzie oglądać online? Program transmitowany jest w każdą środę, o godzinie 21:30 na kanale TVN. Istnieje także możliwość obejrzenia "Agent Gwiazdy 3" online. W tym celu należy wejść na internetową platformę player.pl.

» Agent Gwiazdy 3, odcinek 9: kto odpadł z programu 18.04.? [STRESZCZENIE] «

Agent Gwiazdy 3, odcinek 8: kto odpadł z programu 11.04.?

Pytanie, kto odpadł z odcinka 8. "Agent Gwiazdy 3" zadaje sobie wiele osób, które nie miały wczoraj okazji obejrzeć nowego epizodu. Odpowiedź może zaskoczyć niejednego fana programu! Nikt nie pożegnał się z odcinkiem 8. Dlaczego? Przed rozpoczęciem testu okazało się, że Ilona wyłożyła na stół zielony immunitet, w związku z czym automatycznie przechodzi do kolejnego epizodu. Pozostała grupa graczy natomiast miała dobrać się w pary, a następnie zadecydować, czyj test z duetu wypadł słabiej. Zawodnicy wybrali poprawnie, w związku z czym nikt nie odpadł z 8. odcinka "Agent Gwiazdy 3".

Przypominamy, że w programie pozostało siedmioro uczestników, tj. Karolina Ferenstein-Kraśko, Anna Lucińska, Ilona Ostrowska, Piotr Świerczewski, Ryszard "Peja" Andrzejewski, Tomasz Ciachorowski oraz Michał Mikołajczak.

Agent Gwiazdy 3, odc. 8: streszczenie nowego epizodu

Podczas pierwszego zadania gracze musieli wytypować spośród siebie dwie osoby, które potrafią nurkować. Do konkurencji zgłosili się Piotr Świerczewski oraz Karolina Ferenstein-Kraśko. Z kolei pozostała grupa miała wybrać jedną osobę, która będzie mogła odpocząć - padło na Tomasza Ciachorowskiego. Reszta natomiast musiała dobrać się w pary (Ilona z Anią oraz Michał z Peją). Nurkowie mieli za zadanie wyłowić z dna morza tabliczki z fotografiami uczestników, a do każdego ze zdjęć dopasować określone cechy charakteru. Następnie Ilona i Ania miały przekazać informacje Ryszardowi i Michałowi, a oni z kolei do każdego uczestnika dopasować atrybut. Tomek natomiast, który do tej pory odpoczywał, miał zgadnąć, o kogo chodzi. Pomylił jednak trzy osoby. Grupa zarobiła zatem nie 7 tysięcy, ale 4 tysiące zł.

Jeszcze tego samego dnia na uczestników czekała gra, która pojawia się w każdej edycji programu. Każdy z zawodników miał wylosować kopertę, a następnie wymienić się nią z innym graczem. W kopertach znajdowały się: 3xjoker, 1xjoker, znak zapytania, puzzel, banknot o wartości 2 tys. przedarty na pół. Ostatnia natomiast była pusta. W konkurencji najważniejsze było to, by uczestnicy posiadający koperty z połówkami banknotów zamienili się między sobą. Dzięki temu grupa wzbogaciłaby się o kolejne pieniądze. Tak się jednak nie stało. Dodatkowo Peja wylosował kopertę ze znakiem zapytania, w związku z czym nie uczestniczył w zadaniu.

W kolejnej konkurencji liczył się zmysł orientacji oraz umiejętność szybkiego poruszania się po mieście. Rysiek miał uciec przed innymi uczestnikami i jak najszybciej dotrzeć do prowadzącej programu, Kingi Rusin, która czekała na niego w określonym miejscu. Jedyną wskazówką dla Peji było zdjęcie, które przedstawiało świątynię, czyli miejsce spotkania z Kingą. Jeśli grupa nie dotrze we wskazane miejsce najpóźniej minuta po Ryszardzie, to Peja może odebrać graczom dowolny fant, który uprzednio znaleźli w kopercie. Michał, który chciał pomóc sojusznikowi, przekazał grupie kilka nieprawdziwych informacji i ta dotarła na miejsce później. Ryszard zadecydował, że weźmie jednego jokera.

Następnie odbył się test wiedzy o agencie, jednak nikt tym razem nie musiał opuszczać programu. Po teście Peja wyznał grupie, że spalił 2 tysiące zł. "Uznałem, że nie zależy wam na pieniądzach, więc je spaliłem" - powiedział skarbnik. Jak po takiej zagrywce zachowywać się będą uczestnicy? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem!

s

RadioZET.pl/JW