Zamknij

Agent Gwiazdy 3, odcinek 9: kto odpadł z programu 18.04.? [STRESZCZENIE]

Redakcja
19.04.2018 10:05
Agent Gwiazdy 3, odcinek 9: Anna Lucińska odpadła z programu.
fot. Bartosz Krupa/EASTNEWS

Agent Gwiazdy 3, odcinek 9: kto odpadł? Na to pytanie szuka odpowiedzi wielu fanów programu, którzy nie mieli wczoraj okazji obejrzeć kolejnego epizodu. Streszczamy dla was nowy odcinek, który wyemitowany został w środę, 18 kwietnia. Jak tym razem gracze poradzili sobie podczas konkurencji i jak wyglądały pierwsze rozmowy z agentem? Sprawdź, kto odpadł z programu!

"Agent Gwiazdy 3": kiedy emisja w TV i gdzie oglądać online? Program transmitowany jest na kanale TVN w każdą środę, o godzinie 21:30. Istnieje także możliwość obejrzenia "Agent Gwiazdy 3" online, na internetowej platformie player.pl.

» Agent Gwiazdy 3, odcinek 10. Kto odpadł z programu 25.04.? [STRESZCZENIE] «

» Przyjaciółki 130. Streszczenie nowego odcinka 19.04. «

Agent Gwiazdy 3, odc. 9: kto odpadł z programu 18.04.?

Osoba, która odpadła z 9. odcinka "Agent Gwiazdy 3", to duże zaskoczenie zarówno dla fanów programu, jak i pozostałych uczestników. Końcowy test wiedzy o agencie najsłabiej napisała Anna Lucińska. Kim jest? To polska aktorka urodzona 22 kwietnia 1986 roku. W tym roku kończy 32 lata. Widzowie mogą ją kojarzyć przede wszystkim z takich filmów i seriali, jak "Wkręceni", "Po prostu przyjaźń" czy "Na dobre i na złe", gdzie wcieliła się w rolę pielęgniarki. Anna Lucińska przez kilka lat była także gospodynią porannego programu emitowanego na antenie TVP 1, "Dzień Dobry Polsko". W 2017 roku aktorka odeszła z telewizji publicznej. Następnie przyjęła propozycję TVN Style i prowadziła program "Pojedynek na modę".

Przypominamy, że w programie pozostało sześcioro uczestników, tj. Ilona Ostrowska, Karolina Ferenstein-Kraśko, Ryszard "Peja" Andrzejewski, Michał Mikołajczak, Tomasz Ciachorowski oraz Piotr Świerczewski.

Agent Gwiazdy 3, odcinek 9: streszczenie nowego epizodu

Podczas pierwszego zadania uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu matematyki. Na początku mieli wybrać jedną osobę, która najlepiej radzi sobie z liczeniem. Padło na Michała. Z kolei pozostała część grupy także musiała rozwiązać zadania z matematyki tylko, że pod wodą. Jeśli ich wynik zgadzałby się z obliczeniami Michała, grupa zarobiłaby pieniądze. Niestety gracze nie wykonali zadania poprawnie.

Kolejna konkurencja rozgrywała się w pałacu księcia balijskiego, gdzie pojawiła się duża grupa dzieci. Uczestnicy nie otrzymali żadnego polecenia, więc próbowali dowiedzieć się jak najwięcej informacji na ich temat, m.in. zapamiętać imiona czy wiek. Po kilkunastu minutach pojawiła się Kinga Rusin i wytłumaczyła zasady. Uczestnicy musieli ustawić dzieci w porządku alfabetycznym. Niestety nie udało im się tego dokonać, więc prowadząca programu dała graczom jeszcze jedną szansę - mieli ustawić dzieci według wieku. Grupa zarobiła 1000 z 5000 zł.

Podczas kolejnego zadania uczestnicy mieli okazję porozmawiać z agentem. Na początku gracze losowali koperty z typami swoich agentów. Następnie osoba typowana na agenta musiała odpowiadać na pytania przed kamerą. Słyszała jedynie pytania zadawane zniekształconym głosem, przez co nie wiedziała, kto podejrzewa ją o bycie agentem. Najczęściej przepytywana była Karolina, która czasem celowo odpowiadała błędnie.

Na końcu tradycyjnie odbył się test wiedzy o agencie. Tym razem najgorzej poradziła sobie Anna Lucińska, która musiała opuścić program. Aktorka przed napisaniem testu wyłożyła czarny immunitet, jednak w niczym on jej nie pomógł. 

RadioZET.pl/JW