Zamknij

"Agent Gwiazdy 4", odcinek 1 - kto odpadł? STRESZCZENIE odcinka [27.02]

Redakcja
28.02.2019 09:28
"Agent Gwiazdy 4", odcinek 1 - kto odpadł? STRESZCZENIE odcinka [27.02]
fot. Youtube/tvnpl

Kto odpadł w odcinku 1. "Agent Gwiazdy"? 27 lutego 2019 na antenie TVN wyemitowany został premierowy epizod nowej edycji programu. Uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami, w tym ze skokiem z klifu prosto w przepaść. Co jeszcze się wydarzyło i kto najgorzej poradził sobie z testem wiedzy o agencie? Streszczenie 1. odcinka "Agent Gwiazdy" zamieszczamy poniżej.

"Agent Gwiazdy 4", odc. 1: STRESZCZENIE. Kto odpadł w 1. odcinku programu? Co się wydarzyło? Jak uczestnicy poradzili sobie z zadaniami? Czy wiadomo już, kto jest agentem? Szczegółowe informacje i streszczenie 1. odc. "Agent Gwiazdy" można znaleźć poniżej.

"Agent Gwiazdy 4", odcinek 1 - kto odpadł?

Informacji na temat tego, kto odpadł w 1. odcinku "Agent Gwiazdy 4", szuka przede wszystkim wielu fanów programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie pod koniec programu uczestnicy napisali test wiedzy o agencie, a najgorzej poradziła sobie Katarzyna Wołejnio i to właśnie ona odpadła z odcinka 1. "Agent Gwiazdy 4".

Katarzyna Wołejnio to polska aktorka, modelka i producentka pochodząca z Nysy. W 2000 roku przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie została na stałe. Katarzyna Wołejnio ukończyła liczne kursy aktorskie w prestiżowych szkołach. Występowała zarówno na deskach teatru, jak i w wielu filmach. Katarzyna Wołejnio zagrała m.in. w takich produkcjach jak "Mechanik", "Bad Boys II", "Dziś 13, jutro 30", "Zawodowcy", "Conan Barbarzyńca" czy "Pokusa". Od 2011 roku Katarzyna Wołejnio zajmuje się produkcją telewizyjną. Wielu widzów może kojarzyć ją przede wszystkim z udziału w programie "Żony Hollywood". Katarzyna Wołejnio występowała w pierwszym sezonie reality show, który przedstawiał luksusowe życie pięciu zamożnych Polek, które zrobiły karierę w Hollywood. 

"Agent Gwiazdy 4", odc. 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzyło w programie?

Uczestnicy programu na lotnisku w Polsce zostali podzieleni na trzy grupy, które wylądowały na trzech różnych wyspach. Początkowo, po dojechaniu do wskazanego hotelu, grupy musiały znaleźć kopertę, w której znajdowało się zdjęcie miejsca, do którego musieli się udać. Podczas tej konkurencji dużą przebiegłością wykazała się Krystyna Czubówna, która po znalezieniu koperty, ukryła się z nią w łazience, by jako pierwsza odkryć jej zawartość. 

W miejscach ze zdjęć znajdowały się mapa i druciki, które miały wskazać każdej z grup wyspę, na której się znajdują. To zadanie okazało się dla nich jednak za trudne. Po skorzystaniu z podpowiedzi grupa Edyty Górniak jako pierwsza rozwiązała zagadkę. Finalnie wszystkie grupy zostały przetransportowane na Gran Canarię. Uczestnicy na skarbnika wybrali Andrzeja Gołotę. 

Kolejnym zadaniem, w którym uczestnicy musieli się zmierzyć w 1. odcinku "Agent Gwiazdy 4", był skok z klifu w przepaść. Tymczasem Andrzej i Mariola musieli obstawić, kto się odważy na skok, a kto nie da rady wykonać zadania. Jeśli udałoby im się obstawić 50%, to mogli zarobić pieniądze i zgarnąć dla siebie immunitet. Okazało się, że wszyscy uczestnicy poradzili sobie z tą konkurencją, nawet Edyta Górniak, która początkowo miała duże trudności z pokonaniem własnego strachu. Andrzej i Mariola musieli pożegnać się z myślą o immunitecie.

Podczas ostatniego zadania z 1. odcinka "Agent Gwiazdy 4", uczestnicy musieli wykazać się spostrzegawczością. Grupa miała za zadanie rozwiązać krzyżówkę, która znajdowała się na dnie opuszczonego basenu. Podczas tej konkurencji niemało namieszał Michał Koterski, który ukrył kilka haseł. Okazało się również, że uczestnicy mają problem z działaniem w grupie i ostatecznie nie udało im się rozwiązać krzyżówki, której hasło brzmiało "Uwaga na kasę". 

Czy Andrzej jest Agentem? On ma przecież kasę - zastanawiała się Edyta Górniak.

RadioZET.pl/JW