Zamknij

Agent gwiazdy 4 - kto jest agentem i kto wygrał finał? [ZWYCIĘZCA PROGRAMU]

Jolanta Waligóra
23.05.2019 09:15
Agent gwiazdy 4 - kto jest agentem i kto wygrał finał? [ZWYCIĘZCA PROGRAMU]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Kto jest agentem i kto wygrał program "Agent gwiazdy 4" to informacje, które wśród fanów reality show, wzbudzają największe emocje. Długo wyczekiwany finał programu odbył się w środę, 22 maja. To właśnie wtedy zostały ogłoszone wyniki i dowiedzieliśmy się wreszcie, kto jest agentem w "Agent gwiazdy 4" i kim jest zwycięzca programu. 

"Agent gwiazdy 4" - kto jest agentem? Kto wygrał finał i kim jest zwycięzca? Maria Sadowska, Damian Kordas czy Michał "Misiek" Koterski? Po emisji odcinka 22 maja zaktualizowaliśmy artykuł i sprawdziliśmy, kto jest agentem i kto wygrał "Agenta Gwiazdy 4".

Kto jest agentem w "Agent gwiazdy 4"? [22.05]

Spekulacje na temat tego, kto jest agentem w "Agent gwiazdy 4", pojawiały się już od pierwszego odcinka nowej edycji program. Widzowie przez kilka ostatnich tygodni przyglądali się zachowaniom uczestników podczas wykonywania zadań, by znaleźć odpowiedź na to, kto jest agentem. Zadanie to jednak wcale nie było łatwe, ponieważ agent robił wszystko, co w jego mocy, by ukryć swoje niecne działania. O tym, kto był agentem w programie "Agent gwiazdy 4", dowiedzieliśmy się w środę, 22 maja. To właśnie wtedy odbył się wielki, długo wyczekiwany finał reality show. 

Kto jest agentem 2019? PRZECIEKI, przypuszczenia, plotki [AGENT GWIAZDY 4]

Agentem w "Agent gwiazdy 4" była Maria Sadowska.

Maria Sadowska pochodzi z Warszawy. Ukończyła tam Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina oraz Akademię Filmu i Telewizji. Jest także absolwentką łódzkiej PWSFTviT na kierunku reżyserii. W 1993 roku wydała swój pierwszy solowy album, który zatytułowała "Jutro". Obecnie na swoim koncie Maria Sadowska ma kilka płyt i może poszczycić się także współpracą z producentami m.in. Madonny. W międzyczasie Maria Sadowska postanowiła rozpocząć także karierę filmową. W 2009 roku zaprezentowała swój pierwszy krótkometrażowy film "Non Stop Kolor". Artystka w swoim dorobku ma takie filmy jak "Dzień Kobiet", "Demakijaż" czy "Stuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Wielu widzów może kojarzyć ją przede wszystkim z programu "The Voice of Poland", gdzie przez kilka edycji była jurorką. 

Zagłosuj

Kto jest agentem w programie "Agent gwiazdy 4"?

Liczba głosów:

Agent gwiazdy 4 - kto wygrał finał i kim jest zwycięzca?

W środę, poza informacją o tym, kto był agentem, dowiedzieliśmy się także, kto wygrał "Agenta gwiazdy 4". Zwycięzcą 4. edycji programu TVN został uczestnik, który w ostatnim odcinku odpowiedział poprawnie na najwięcej pytań dotyczących agenta. 

Program "Agent gwiazdy 4" wygrał Damian Kordas. Zwycięzca dostał pieniądze z puli całej rozgrywki, czyli 81 900 zł.

Damian Kordas pochodzi z Wrocławia, a w tym roku skończy 26 lat. Studiował weterynarię, jednak jego największą pasją jest gotowanie. Od 6. roku życia Damian Kordas choruje na cukrzycę Typu 1., ale nie przeszkadza mu to w rozwoju kulinarnych umiejętności. Zaczął gotować w 2005 roku, kiedy jego tata wyjechał na misję do Afganistanu, a on chciał pomóc mamie, która pracowała i studiowała. Wielu widzów TVN może kojarzyć kucharza przede wszystkim z udziału w IV edycji programu "MasterChef". Damian Kordas zajął wtedy 1. miejsce (był najmłodszym zwycięzcą "MasterChefa" w Europie) i wydał swoją książkę kucharską "Moje pyszne inspiracje". Kucharz niedługo po wygranej założył swój kanał na Youtube "Damian Kordas". Cyklicznie zamieszcza tam filmiki (do których często zaprasza znane osoby) z prostymi przepisami na różnorakie dania. 

Agent gwiazdy 5 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy nowa 5. edycja programu?

Przypomnijmy, że w programie udział wzięli: Damian KordasMichał KoterskiMaria Sadowska Edyta Górniak, Krystyna Czubówna, Andrzej Gołota, Mariola Gołota, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Agata Nizińska, Aneglika Mucha, Wiktor Mrozik, Viola Kołakowska oraz Katarzyna Wołejnio. Przez kilka tygodni uczestnicy musieli mierzyć się z niełatwymi zadaniami i próbować zgarnąć jak największą sumę pieniędzy.

RadioZET.pl/JW