Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w 11. odcinku programu i co się wydarzyło? [08.05]

09.05.2019 09:19

Kto odpadł w odcinku 11. "Agenta gwiazdy"? 8 maja na antenie TVN wyemitowany został kolejny epizod nowej edycji programu. Tradycyjnie nie zabrakło emocji - uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami. Sprawdzamy, kto odpadł z "Agenta gwiazdy" 8.05 i co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu.  

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w 11. odcinku programu i co się wydarzyło? [08.05] fot. Youtube/tvn.pl

"Agent gwiazdy 4", odc. 11 - kto odpadł w jedenastym odcinku programu 08.05? Co się wydarzyło? Z jakimi zadaniami musieli poradzić sobie uczestnicy? Kto najgorzej napisał test wiedzy o agencie? Sprawdzamy, kto odpadł w ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" i streszczamy program.

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w jedenastym odcinku programu? [8.05]

Informacji na temat tego, kto odpadł w 11. odcinku "Agenta gwiazdy 4", szuka przede wszystkim wielu fanów programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie pod koniec programu uczestnicy napisali test wiedzy o agencie, który zadecydował o tym, kto odpadł z "Agenta gwiazdy 4" 8.05.2019. Na teście najgorzej poradziła sobie Angelika Mucha i to właśnie ona musiała opuścić program.

Angelika Mucha, która w internecie działa pod pseudonimem Littlemooonster96, pochodzi z Katowic. Popularność zdobyła przede wszystkim za sprawą prowadzenia swojego kanału na Youtube, gdzie zamieszcza filmiki o trendach kosmetycznych, z haulami zakupowymi oraz prowadzi vlogi ze swoich licznych i luksusowych podróży. Filmy Angeliki Muchy na Youtube ogląda ponad 100 tysięcy osób, a subskrybuje ją blisko milion fanów. 

Po 11. odcinku "Agent gwiazdy" w programie pozostali: Michał Koterski,  Damian KordasMaria Sadowska oraz Viola Kołakowska.

Agent gwiazdy 4, odcinek 11 - co się wydarzyło? [STRESZCZENIE 8.05]

W ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" 8.05 w grze pozostali już najlepsi uczestnicy. Pierwsze zadanie w programie odbyło się w miejscowości Casillas del Ángel, a Kinga Rusin przygotowała dla grupy niemałą niespodziankę. Uczestnicy położyli się na hamakach, w dłoni trzymając kulę z wodą. Konkurencję wygrała osoba, która najdłużej wytrzymała w niekomfortowej pozycji, nie upuszczając kuli, czyli Michał Koterski. Nagrodą w tym zadaniu był zielony immunitet!

Kolejne zadanie w ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" odbyło się w tej samej miejscowości. Uczestnicy musieli zasiąść przy stole do wspólnego posiłku, który przygotowany był przez ich bliskich. Wspólny obiad był nie tylko doskonałą okazją do polepszenia atmosfery w grupie, ale także do zarobienia pieniędzy i - co najważniejsze - spotkania się ze swoimi bliskimi.

Trzecie i zarazem ostatnie zadanie w programie odbyło się w regionie La Oliva. Kinga kazała wytypować grupie najbystrzejszą osobę - padło na Damiana Kordasa. To właśnie on musiał obstawić pieniądze ze wspólnej puli. Pozostali uczestnicy natomiast podzielili się na dwie grupy. Za pomocą dostępnych przyrządów i gadżetów mieli za zadanie przekazać hasło osobie obstawiającej gotówkę. Zadanie to nie zostało jednak wykonane poprawnie, więc grupie nie udało się zarobić żadnych pieniędzy, a tylko straciła 5 000 zł.

Na końcu tradycyjnie odbył się test wiedzy o agencie. Kinga jednak, przed ogłoszeniem wyników, poleciła uczestnikom przynieść swoje dzienniki, które dostali na początku programu. Najgorzej - jak już wspominaliśmy powyżej - na teście poradziła sobie Angelika Mucha i to właśnie ona musiała opuścić program.

RadioZET.pl/JW

Oceń