Zamknij

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w 12. odcinku programu i co się wydarzyło? [15.05]

Jolanta Waligóra
16.05.2019 09:10
Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w 12. odcinku programu i co się wydarzyło? [15.05]
fot. Youtube/tvn.pl

Kto odpadł w odcinku 12. "Agenta gwiazdy"? 15 maja na antenie TVN wyemitowany został kolejny epizod nowej edycji programu. Tradycyjnie nie zabrakło emocji - uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami. Sprawdzamy, kto odpadł z "Agenta gwiazdy" 15.05.2019 i co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu.   

"Agent gwiazdy 4", odc. 12 - kto odpadł w dwunastym odcinku programu 15.05? Co się wydarzyło? Z jakimi zadaniami musieli poradzić sobie uczestnicy? Kto najgorzej napisał test wiedzy o agencie? Sprawdzamy, kto odpadł w ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" i streszczamy program.

Kto jest agentem 2019? Przecieki, przypuszczenia, plotki

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w dwunastym odcinku programu? [15.05]

Informacji na temat tego, kto odpadł w 12. odcinku "Agenta gwiazdy 4", szuka przede wszystkim wielu fanów programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie pod koniec programu uczestnicy napisali test wiedzy o agencie, który zadecydował o tym, kto odpadł z "Agenta gwiazdy 4" 15.05.2019. Na teście najgorzej poradziła sobie Viola Kołakowska i to właśnie ona musiała opuścić program.

Po 12. odcinku "Agent gwiazdy" w programie pozostali: Michał Koterski, Damian Kordas oraz  Maria Sadowska.

Agent gwiazdy 4, odcinek 12 - co się wydarzyło? [STRESZCZENIE 15.05]

W ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" 15.05 w grze pozostali już tylko najwytrwalsi uczestnicy, którzy tradycyjnie mieli do wykonania trzy niełatwe zadania. Pierwsza konkurencja w programie miała miejsce na wydmach Corralejo. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Każda z nich otrzymała wykrywacz metalu. Zadaniem grupy było znalezienie oddanych w poprzednich odcinku notatek. Prowadząca program ukryła pamiętniki w metalowych skrzyniach, które rozrzucone zostały na plaży. Jedyną podpowiedzią dla uczestników była mapa z zaznaczonymi punktami, pod którymi kryją się zdobycze. Notatnik Damiana, który był najbardziej pożądany, został znaleziony przez Wiolę i Miśka. Z kolei pamiętnik m.in. Wioli i Angeliki trafił w ręce Damiana i Marysi. Uczestnicy mieli 10 minut na przejrzenie notatek.

Podczas kolejnego zadania w 12. odcinku "Agenta gwiazdy" wyjaśniona została wreszcie zagadka z pojawiającym się w programie zdaniem "Uwaga na kasę", która od początku nurtowała uczestników i widzów. Po rozwiązaniu zagadki powstało hasło "złoty joker w basenie". Uczestnicy otrzymali od Kingi koperty z pieniędzmi i żadnych podpowiedzi. Po otrzymaniu kopert grupa pobiegła do basenu. Złoty joker jako pierwszy znalazł Damian. Przypomnijmy, że joker ten anuluje jedną złą odpowiedź na najbliższym teście. Dodatkowo uczestnik, który go posiada, jeśli wygra program, otrzyma dodatkowe 10 000 zł.

Trzecie i zarazem ostatnie zadanie w "Agencie gwiazdy" 15.05.2019 odbyło się na wsi w pobliżu Puerto de la Cruz. Uczestnicy musieli pomóc w przeprowadzce - ich zadaniem było przetransportowanie mebli z jednego miejsca na drugie, razem z właścicielami przedmiotów. Kwota, którą uzyskali w tym zadaniu uczestnicy, zależała od ilości bezpiecznie przewiezionych rzeczy.

Na końcu programu tradycyjnie odbył się test wiedzy o agencie, który składał się z wielu szczegółowych pytań. Jak już wspominaliśmy powyżej - 15 maja z "Agenta gwiazdy" odpadła Viola Kołakowska.

RadioZET.pl/JW