Zamknij

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w czwartym odcinku programu i co się wydarzyło? [20.03]

Jolanta Waligóra
21.03.2019 08:49
Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w czwartym odcinku programu i co się wydarzyło? [20.03]
fot. Youtube/tvn.pl

Kto odpadł w odcinku 4 "Agenta gwiazdy"? W środę, 20 marca na antenie TVN wyemitowany został kolejny epizod nowej edycji programu. Tradycyjnie nie zabrakło emocji - uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami, podczas których liczyła się przede wszystkim spostrzegawczość. Sprawdzamy, kto odpadł z "Agenta gwiazdy" i co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu.  

"Agent gwiazdy 4", odc. 4 - kto odpadł w ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy"? Co się wydarzyło w programie? Z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się uczestnicy? Kto najgorzej poradził sobie na teście wiedzy o agencie? Streszczamy epizod i sprawdzamy, kto odpadł w czwartym odcinku "Agenta gwiazdy" 20.03.2019.

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w czwartym odcinku programu? [20.03]

Informacji na temat tego, kto odpadł w 4. odcinku "Agenta gwiazdy 4", szuka przede wszystkim wielu fanów programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie pod koniec programu uczestnicy napisali test wiedzy o agencie, który zadecydował o tym, kto odpadł z "Agenta gwiazdy 4" 20.03.2019. Na teście najgorzej poradziła sobie Agata Nizińska i to właśnie ona musiała opuścić program.

Agata Nizińska pochodzi z Warszawy, ale ma włoskie, ormiańskie i tatarskie korzenie. Karierę rozpoczęła od gry w etiudach studenckich i sztukach teatralnych. Wiele osób może kojarzyć ją przede wszystkim z kabaretów - na swoim koncie ma występy m.in. w Kabarecie Moralnego Niepokoju, Kabarecie Członek Polski czy Kabarecie TAK. Z kolei na szklanym ekranie Agata Nizińska zadebiutowała epizodyczną rolą w filmie "Wywiad". Pojawiła się także w takich serialach jak "Wataha", "Na wspólnej", "To nie koniec świata" i "Wszystko przed nami". Od 2013 roku Agata Nizińska rozpoczęła karierę muzyczną. Jest założycielką i wokalistką zespołu Madame Pik. Dwukrotnie solowo brała udział w polskich eliminacjach do Eurowizji, jednak nigdy nie udało jej się reprezentować naszego kraju podczas właściwego konkursu. W 2018 roku Agata Nizińska wydała album zatytułowany "niePokorna". 

W programie pozostali: Mariola Gołota, Andrzej Gołota, Angelika Mucha, Michał Koterski, Wiktor MrozikDamian Kordas, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska.

Agent gwiazdy 4, odcinek 4 - co się wydarzyło? [STRESZCZENIE 20.03]

ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" 20.03 uczestnicy przenieśli się na Teneryfę. Pierwsza konkurencja miała miejsce na najwyższej górze w Hiszpanii Pico del Teide o wysokości 3718 m n.p.m. Uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy. Każda z nich musiała wybrać środek transportu, za pomocą którego pokona określony odcinek drogi. Podczas trasy uczestnicy znajdowali tabliczki z liczbami. Ich zadaniem było zapamiętanie, a następnie sumowanie znalezionych liczb tak, aby finalnie podać wynik będący kluczem do łamigłówki. Dzięki współpracy uczestników, zadanie zostało wykonane poprawnie.

Kolejne zadanie w czwartym odcinku "Agenta gwiazdy 4" miało miejsce na bazarze La Recova. Tym razem uczestnicy musieli wykazać się pamięcią fotograficzną. Grupa na zatłoczonym bazarze musiała odnaleźć osoby ze zdjęć, które następnie udzielały im dalszych wskazówek. Również ta konkurencja poszła uczestnikom pomyślnie.

Ostatnią konkurencją była agentowa gra w pokera. Uczestnicy mogli w niej zdobyć nie tylko pieniądze, ale i cenne fanty. Podczas tego zadania przydała się przede wszystkim umiejętność blefowania. Angelika Mucha wymieniła się kopertą z Andrzejem Gołotą i tym samym uzyskała cenny immunitet.

Na koniec uczestnicy - jak już wspominaliśmy powyżej - napisali test wiedzy o agencie. W 4. odcinku "Agent gwiazdy 4" odpadła Agata Nizińska.

RadioZET.pl/JW