Zamknij

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w dziewiątym odcinku i co się wydarzyło? [24.04]

Jolanta Waligóra
25.04.2019 08:54
Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w dziewiątym odcinku i co się wydarzyło? [24.04]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Kto odpadł w odcinku 9. "Agenta gwiazdy"? 24 kwietnia na antenie TVN wyemitowany został kolejny epizod nowej edycji programu. Tradycyjnie nie zabrakło emocji - uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami. Sprawdzamy, kto odpadł z "Agenta gwiazdy" 24.04 i co wydarzyło się w ostatnim dziewiątym odcinku programu.   

"Agent gwiazdy 4", odc. 9 - kto odpadł w dziewiątym odcinku programu 24.04? Co się wydarzyło? Z jakimi zadaniami musieli poradzić sobie uczestnicy? Kto najgorzej napisał test wiedzy o agencie? Sprawdzamy, kto odpadł w ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" i streszczamy program.

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w dziewiątym odcinku programu? [24.04]

Informacji na temat tego, kto odpadł w 9. odcinku "Agenta gwiazdy 4", szuka przede wszystkim wielu fanów programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie pod koniec programu uczestnicy napisali test wiedzy o agencie, który zadecydował o tym, kto odpadł z "Agenta gwiazdy 4" 24.04.2019. Na teście najgorzej poradził sobie Wiktor Mrozik i to właśnie on musiał opuścić program.

Wiktor Mrozik urodził się w Warszawie. Rozgłos zyskał dzięki Youtubowi, gdzie zamieszczał zabawne filmy i teledyski. Przez pewien czas związany był także z grupą youtuberów, która działa pod nazwą "Ponki". W jednym z filmów na swoim kanale Mrozik Oficjalnie opowiada nawet o powodach odejścia od "Ponków". Wiktor Mrozik, zanim zaczął karierę w internecie, zajmował się modelingiem. Na swoim koncie ma także dwuletnią współpracę w zespole disco polo. Wiktor Mrozk - jak sam o sobie pisze - jest tancerzem, wariatem i pasjonatem. 

Po 9. odcinku "Agent gwiazdy" w programie pozostali: Angelika Mucha, Michał Koterski, Damian KordasMaria SadowskaKatarzyna Wołejnio oraz Viola Kołakowska.

Agent gwiazdy 4, odcinek 9 - co się wydarzyło? [STRESZCZENIE 24.04]

W ostatnim 9. odcinku "Agenta gwiazdy 4" 24.04 uczestnicy nadal przebywali na wyspie Lanzarote i tradycyjnie musieli zmierzyć się z trzema niełatwymi konkurencjami. Pierwsze zadanie odbyło się w podwodnym Museo Atlántico. Po raz kolejny grupa musiała wykazać się umiejętnością nurkowania. Uczestnicy zostali podzieleni na dwa zespoły - rysujących i nurkujących. Pierwszy z nich miał pół minuty na zapamiętanie postaci ze zdjęcia, a następnie narysowanie jej na papierze. Z kolei zespół nurkujących, na podstawie narysowanego obrazka, na dnie miał znaleźć i sfotografować rzeźbę. Grupa zarobiła 2000 zł.

W kolejnym zadaniu w 9. odcinku "Agenta gwiazdy" liczyła się przede wszystkim spostrzegawczość. Uczestnicy w tej konkurencji musieli zmierzyć się z koparkami. Obsługując je, musieli wyłowić piłki z wody, a następnie strzelić nimi do bramki. Podczas tego zadania Kinga Rusin po kolei dyskretnie pytała wszystkich uczestników, ile byliby w stanie zapłacić za immunitet z ich wspólnej puli. Największą kwotę podała Viola Kołakowska, bo aż 20 000 zł. Kinga Rusin wręczyła Violi immunitet przy całej grupie, a z puli wyjęła wskazaną przez uczestniczkę kwotę. 

Kolejnym i zarazem trzecim zadaniem w ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy" była gra w kalambury. Miała ona miejsce w pięknym miasteczku Teguise. Podczas tej konkurencji grupa zarobiła 4500 zł.

Na samym końcu odbył się test wiedzy o agencie. W 9. odcinku "Agenta gwiazdy" - jak już wspominaliśmy powyżej - program opuścił Wiktor Mrozik.

RadioZET.pl/JW