Zamknij

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w ósmym odcinku programu i co się wydarzyło? [17.04]

Jolanta Waligóra
18.04.2019 08:49
Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w ósmym odcinku programu i co się wydarzyło? [17.04]
fot. Youtube/tvnpl

Kto odpadł w odcinku 8. "Agenta gwiazdy"? 17 kwietnia na antenie TVN wyemitowany został kolejny epizod nowej edycji programu. Tradycyjnie nie zabrakło emocji - uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami. Sprawdzamy, kto odpadł z "Agenta gwiazdy" 17.04 i co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu.  

"Agent gwiazdy 4", odc. 8 - kto odpadł w ósmym odcinku programu 17.04? Co się wydarzyło? Z jakimi zadaniami musieli poradzić sobie uczestnicy? Kto najgorzej napisał test wiedzy o agencie? Sprawdzamy, kto odpadł w ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" i streszczamy program.

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w ósmym odcinku programu? [17.04]

Informacji na temat tego, kto odpadł w 8. odcinku "Agenta gwiazdy 4", szuka przede wszystkim wielu fanów programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie pod koniec programu uczestnicy napisali test wiedzy o agencie, który zadecydował o tym, kto odpadł z "Agenta gwiazdy 4" 17.04.2019. Na teście najgorzej poradził sobie Rafał Jonkisz i to właśnie on musiał opuścić program.

Po 8. odcinku "Agent gwiazdy" w programie pozostali: Angelika Mucha, Michał Koterski, Wiktor MrozikDamian KordasMaria SadowskaKatarzyna Wołejnio oraz Viola Kołakowska.

Agent gwiazdy 4, odcinek 8 - co się wydarzyło? [STRESZCZENIE 17.04]

W ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" 17.04 uczestnicy nadal przebywali na wyspie Lanzarote. Pierwsze zadanie odbyło się na plaży. Prowadząca program odsłoniła uczestnikom specjalną tablicę. Grupa musiała zapamiętać rozmieszczenie butelek, które umiejscowione były na wodzie. W butelkach były zarówno ujemne, jak i dodatnie banknoty. 

Kolejne zadanie w 8. odcinku "Agenta gwiazdy 4" rozegrane zostało na PlayaCaleta del Congrio. Uczestnicy podzielili się na trzy grupy, a każda z nich otrzymała GPS. Konkurencja polegała na znalezieniu dwóch wskazanych punktów. Z jednego z punktów grupa mogła zabrać pieniądze lub sprzęt niezbędny do przetrwania w nocy. Drugi punkt natomiast wskazywał miejsce obozowiska. 

Trzecim i jednocześnie ostatnim zadaniem w programie była gra w głuchy telefon. W tej konkurencji mogły się wykazać osoby z dobrą pamięcią. Gra kończyła się, gdy któraś z osób popełniła błąd w powtarzaniu wyrazów. 

Na samym końcu odbył się test wiedzy o agencie. W 8. odcinku "Agenta gwiazdy" - jak już wspominaliśmy powyżej - program opuścił Rafał Jonkisz.

RadioZET.pl/JW