Zamknij

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w piątym odcinku programu i co się wydarzyło? [27.03]

Paweł Żurek
28.03.2019 09:09
Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w piątym odcinku programu i co się wydarzyło? [27.03]
fot. Youtube/tvnpl

Kto odpadł w odcinku 5 "Agenta gwiazdy"? W środę, 27 marca na antenie TVN wyemitowany został kolejny epizod nowej edycji programu. Tradycyjnie nie zabrakło emocji - uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami. Sprawdzamy, kto odpadł z "Agenta gwiazdy" i co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu.   

"Agent gwiazdy 4", odc. 5 - kto odpadł w piątym odcinku programu? Co się wydarzyło? Z jakimi zadaniami musieli poradzić sobie uczestnicy? Kto najgorzej poradził sobie na teście wiedzy o agencie? Sprawdzamy, kto odpadł w 5. odcinku "Agent gwiazdy 4" i streszczamy program 27.03.

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w piątym odcinku programu? [27.03]

Informacji na temat tego, kto odpadł w 5. odcinku "Agenta gwiazdy 4", szuka przede wszystkim wielu fanów programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie pod koniec programu uczestnicy napisali test wiedzy o agencie, który zadecydował o tym, kto odpadł z "Agenta gwiazdy 4" 27.03.2019. Na teście najgorzej poradziła sobie Mariola Gołota i to właśnie ona musiała opuścić program.

Mariola Gołota a właściwie Mariola Babicz-Gołota jest z wykształcenia prawnikiem. Prowadzi w Chicago własną kancelarię. W 1990 kobieta pobrała się z Andrzejem Gołotą. Po roku para doczekała się pierwszego dziecka – córki Alexandry. W 1997 roku urodził się za to pierwszy syn Gołoty – Andrzej. Mariola Gołota jest licencjonowanym sędzią bokserskim. Żona wybitnego polskiego pięściarza pomimo sporego zainteresowania mediów jej życiem prywatnym nie zdradziła o sobie wielu informacji, w tym swojego wieku.

W programie pozostali: Andrzej Gołota, Angelika Mucha, Michał Koterski, Wiktor MrozikDamian Kordas, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska.

Agent gwiazdy 4, odcinek 5 - co się wydarzyło? [STRESZCZENIE 27.03]

W ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" 27.03 uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema niełatwymi zadaniami. Pierwsza konkurencja miała miejsce w Teatrze Guimera na Teneryfie. Grupa miała okazję sprawdzić, kto potrafi zachować kamienną twarz, a komu w nerwowej sytuacji puszczają nerwy. Dwie osoby, którym poszło w tym zadaniu najlepiej, otrzymały cenny immunitet.

Kolejna konkurencja odbyła się w opuszczonym miasteczku trędowatych Sanatorio de Abona. Podczas tego zadania uczestnicy, którzy w poprzedniej konkurencji wygrali immunitety, musieli obronić swoje fanty. Wszyscy zostali podzieleni na trzy grupy - snajperów, quadowców i łuczników. Pierwsza z nich miała za zadanie zastrzelić quadowców. Ci z kolei musieli dostarczyć strzały łucznikom. Celem ostatniej grupy natomiast było trafienie w punkty na tarczach, pod którymi kryły się banknoty. Strzał w sam środek powodował wyeliminowanie snajpera i zgarnięcie immunitetu. 

W piątym odcinku "Agenta gwiazdy 4" test wiedzy o agencie nie odbył się - jak to zawsze bywa - na sam koniec programu, a już po drugim zadaniu. Pytania, które pojawiły się na teście, zaskoczyły niejednego uczestnika. Nic dziwnego, w końcu dotyczyły one... przyszłości! Każdy wytypował jedną osobę, którą uważa za agenta i odpowiadał na pytania dotyczące tego, co tak wytypowany agent zrobi według niego podczas trzeciej ostatniej konkurencji.

Po teście przyszedł czas na kolejne, decydujące zadanie. Pozytywny wynik na teście zależał od tego, jak udało im się wpłynąć na osobę, którą typowali na agenta. Konkurencja miała miejsce w park linowym w Teide. Do pokonania były dwie trasy - trudniejsza i łatwiejsza. Przed każdym wyzwaniem uczestnicy musli skłonić osobę, którą wytypowano na agenta, żeby zrobiła to, co odpowiedziało się o niej na teście.

Jak już wspominaliśmy powyżej - w 5. odcinku "Agent gwiazdy 4" odpadła Mariola Gołota.

RadioZET.pl/JW