Zamknij

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w siódmym odcinku programu i co się wydarzyło? [10.04]

Jolanta Waligóra
11.04.2019 08:55
Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w siódmym odcinku programu i co się wydarzyło? [10.04]
fot. Youtube/tvn.pl

Kto odpadł w odcinku 7. "Agenta gwiazdy"? W środę, 10 kwietnia na antenie TVN wyemitowany został kolejny epizod nowej edycji programu. Tradycyjnie nie zabrakło emocji - uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami. Sprawdzamy, kto odpadł z "Agenta gwiazdy" 10.04 i co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu. 

"Agent gwiazdy 4", odc. 7 - kto odpadł w siódmym odcinku programu? Co się wydarzyło? Z jakimi zadaniami musieli poradzić sobie uczestnicy? Kto najgorzej napisał test wiedzy o agencie? Sprawdzamy, kto odpadł w ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" i streszczamy program 10.04.

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w siódmym odcinku programu? [10.04]

Informacji na temat tego, kto odpadł w 7. odcinku "Agenta gwiazdy 4", szuka przede wszystkim wielu fanów programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie pod koniec programu uczestnicy napisali test wiedzy o agencie, który zadecydował o tym, kto odpadł z "Agenta gwiazdy 4" 10.04.2019. Na teście najgorzej poradził sobie Andrzej Gołota i to właśnie on musiał opuścić program.

Po 7. odcinku "Agent gwiazdy" w programie pozostali: Angelika Mucha, Michał Koterski, Wiktor MrozikDamian KordasMaria SadowskaKatarzyna Wołejnio, Rafał Jonkisz oraz Viola Kołakowska.

Agent gwiazdy 4, odcinek 7 - co się wydarzyło? [STRESZCZENIE 10.04]

W ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4", 10.04 uczestnicy przenieśli się z Teneryfy na Lanzarote. Pierwsza konkurencja była wodna. Początkowo grupa musiała wskazać osobę, która według nich wydaje się najbardziej cwana - padło na Wiktora Mrozika. Pozostali ścigali się w parach na flyboardach. Wytypowany uczestnik przez grupę musiał obstawić, która osoba z pary wygra. Naturalnie, jeśli wynik wyścigu został wytypowany poprawnie, grupa zarabiała pieniądze. 

Druga konkurencja w siódmym odcinku "Agenta gwiazdy 4" odbyła się na Playa de San Juan. W skrzynkach, które umieszczone zostały na plaży, ukryte zostały cenne fanty. W skrzynkach można było znaleźć zarówno jokery, zielone immunitety, ale i - po raz pierwszy w programie - czarny immunitet. Zeruje on wszystkie fanty, które zostają użyte przez uczestników podczas testu. 

Podczas ostatniego zadania w 7. odc. "Agenta gwiazdy 4" liczył się przede wszystkim czas. Uczestnicy mieli maksymalnie 14 minut, żeby jak najszybciej przejechać wyznaczoną trasę na skuterze wodnym. Dużym utrudnieniem były oceaniczne fale i niełatwa trasa. Finalnie grupa wykonała zadanie w 16 minut i 45 sekund, przez co straciła 6 tysięcy.

Na koniec programu - jak już wspominaliśmy powyżej - uczestnicy napisali test wiedzy o agencie. W ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4" z programem pożegnał się Andrzej Gołota.

RadioZET.pl/JW