Zamknij

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w szóstym odcinku programu i co się wydarzyło? [3.04]

Jolanta Waligóra
04.04.2019 07:25
Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w szóstym odcinku programu i co się wydarzyło? [3.04]
fot. Youtube/tvnpl

Kto odpadł w odcinku 6 "Agenta gwiazdy"? W środę, 3 kwietnia na antenie TVN wyemitowany został kolejny epizod nowej edycji programu. Tradycyjnie nie zabrakło emocji - uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami. Sprawdzamy, kto odpadł z "Agenta gwiazdy" i co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu.

"Agent gwiazdy 4", odc. 6 - kto odpadł w szóstym odcinku programu? Co się wydarzyło? Z jakimi zadaniami musieli poradzić sobie uczestnicy? Kto najgorzej napisał test wiedzy o agencie? Sprawdzamy, kto odpadł w 6. odcinku "Agent gwiazdy 4" i streszczamy program 3.04.

Agent gwiazdy 4 - kto odpadł w szóstym odcinku programu? [3.04]

Informacji na temat tego, kto odpadł w 6. odcinku "Agenta gwiazdy 4", szuka przede wszystkim wielu fanów programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie pod koniec programu uczestnicy napisali test wiedzy o agencie, który miał zadecydować o tym, kto odpadł z "Agenta gwiazdy 4" 3.04.2019. Na teście najgorzej poradziła sobie osoba, która została uratowana przez uczestników podczas ostatniej konkurencji. W związku z tym nikt nie odpadł z programu.

Po 6. odcinku "Agent gwiazdy" w programie pozostali: Andrzej Gołota, Angelika Mucha, Michał Koterski, Wiktor MrozikDamian KordasMaria SadowskaKatarzyna Wołejnio, Rafał Jonkisz oraz Viola Kołakowska.

Agent gwiazdy 4, odcinek 6 - co się wydarzyło? [STRESZCZENIE 3.04]

W ostatnim odcinku "Agenta gwiazdy 4", 3.04 uczestnicy tradycyjnie zmierzyli się z trzema niełatwymi zadaniami. Z pierwszą konkurencją największe problemy miały osoby, które nie czują się dobrze w wodzie i mają klaustrofobię. Każdy uczestnik musiał przepłynąć kilka metrów w naturalnie uformowanym tunelu skalnym u wybrzeża Zatoki El Guincho. Na dnie przyczepione były literki, które składały się w słowo - agent. Za każdą wyłowioną, Kinga Rusin płaciła pieniądze.

Podczas kolejnego zadania w 6. odc. "Agenta gwiazdy 4", uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Celem pierwszej było policzenie igieł w stogu siana, drugiej kur biegających po plantacji bananów, a trzeciej zaś oszacowanie, ile litrów wody znajduje się w baniaku.

Uczestnicy, zanim podeszli do trzeciej konkurencji, napisali test wiedzy o agencie. Jednak to nie on, a ostatnie zadanie rozstrzygnęło, kto został uchroniony. Powstały dwie grupy - pierwsza to szkodząca, druga zaś ratująca. Od taktyki uczestników zależało, kto pozostał w programie, a kto został wyeliminowany. Jak już wspominaliśmy powyżej, w odcinku 6 "Agenta gwiazdy 4" nikt nie odpadł.

RadioZET.pl/JW