Zamknij

"Agent gwiazdy 4" - kto odpadł w trzecim odcinku "Agenta Gwiazdy"? [13.03.2019]

Jolanta Waligóra
14.03.2019 08:51
"Agent gwiazdy 4" - kto odpadł w trzecim odcinku "Agenta Gwiazdy"? [13.03.2019]
fot. Youtube/tvn.pl

Kto odpadł w odcinku 3 "Agenta gwiazdy"? W środę, 13 marca na antenie TVN wyemitowany został kolejny epizod nowej edycji programu. Tradycyjnie nie zabrakło emocji - uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami, podczas których liczyła się przede wszystkim spostrzegawczość. Sprawdzamy, kto odpadł z "Agenta gwiazdy" i co wydarzyło się w programie. 

"Agent gwiazdy 4", odc. 3 - kto odpadł w trzecim odcinku programu 13.03.2019? Co się wydarzyło? Z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się uczestnicy? Kto najgorzej poradził sobie na teście wiedzy o agencie? Sprawdzamy, kto odpadł w 3. odcinku "Agent Gwiazdy" i streszczamy epizod.

"Agent gwiazdy 4" - kto odpadł w trzecim odcinku? [13.03.2019]

Informacji na temat tego, kto odpadł w odcinku 3 "Agent gwiazdy 4", szuka przede wszystkim wielu fanów programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie pod koniec programu uczestnicy napisali test wiedzy o agencie, który miał zadecydować o tym, kto odpadnie z "Agenta gwiazdy 4" 13.03.2019. Na teście najgorzej poradził sobie Aleksander Doba i to właśnie on musiał opuścić program.

Aleksander Doba to polski podróżnik i kajakarz. Urodził się 9 września 1946 - w tym roku skończy 73 lata. Zasłynął on z tego, że jako pierwszy człowiek przepłynął samotnie Ocean Atlantycki wyłącznie dzięki sile własnych mięśni. Trasa Aleksandra Doby liczyła 4100 mil morskich czyli ok. 7593 kilometrów. Doba był też pierwszym kajakarzem, który opłynął całe polskie wybrzeże z Polic do Elbląga. 

W programie pozostali m.in. Mariola Gołota, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Michał Koterski, Wiktor Mrozik czy Maria Sadowska.

"Agent gwiazdy 4", odcinek 3 - co się wydarzyło w programie? STRESZCZENIE 13.03

W 3. odcinku "Agent gwiazdy 4" uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema trudnymi zadaniami. Na początku grupa musiała wybrać dwie osoby, do których ma największe zaufanie. Konkurencja miała miejsce w centrum Las Palmas, na jednym z najbardziej ruchliwych rond. Dwójka osób, których wybrali uczestnicy, musiała zarządzać ruchem drogowym i poprowadzić taksówki, w których jechała pozostała grupa tak, by ułożyć litery znajdujące się na dachach pojazdów w określonej kolejności.

W kolejnym zadaniu w trzecim odcinku "Agent gwiazdy 4" liczyła się nie tylko spostrzegawczość, ale i kondycja fizyczna, znajomość języków obcych oraz wiedza o strefach czasowych. Na początku konkurencji każdy uczestnik otrzymał zegarek, który wskazywał różne godziny oraz kluczyk. Zegarki wskazywały na państwo, w którym w danym momencie obowiązywała wskazana godzina. Zadanie polegało na odgadnięciu przez uczestników tego, w jakim państwie jest obecnie dana godzina, a następnie przyporządkowanie jej do drzwi, nad którymi widniało słowo "pieniądze" w języku urzędowym tego kraju. 

Trzecie i zarazem ostatnie zadanie wykonywane było na wysokościach. Prowadząca program podzieliła uczestników na dwie grupy. Pierwsza z nich, podczas szybowania, musiała udzielić precyzyjnej odpowiedzi na pytania, które zadawała grupa druga z dołu. 

Na koniec uczestnicy - jak już wspominaliśmy powyżej - napisali test wiedzy o agencie. W trzecim odcinku "Agent gwiazdy 4" odpadł Aleksander Doba.

RadioZET.pl/JW