Zamknij

"Agent gwiazdy 4", odc. 2 - kto odpadł? STRESZCZENIE ostatniego odcinka [6.03]

Redakcja
07.03.2019 08:53
"Agent gwiazdy 4", odc. 2 - kto odpadł? STRESZCZENIE ostatniego odcinka [6.03]
fot. Youtube/tvnpl

Kto odpadł w odcinku 2 "Agent gwiazdy 4"? W środę 6 marca na antenie TVN wyemitowany został kolejny epizod nowej edycji programu. Tradycyjnie nie zabrakło emocji - uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema trudnymi zadaniami, m.in. z wodną sztafetą w Porcie Mogan. Sprawdzamy, kto odpadł w ostatnim odcinku "Agent gwiazdy 4" i co wydarzyło się w programie.

"Agent gwiazdy 4" odcinek 2 - kto odpadł? Co się wydarzyło w ostatnim odcinku programu? Z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się uczestnicy? Komu test wiedzy o agencie poszedł najsłabiej? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy, kto odpadł z odc. 2 "Agent gwiazdy 4" i streszczamy epizod.

Kto odpadł w 2. odcinku "Agent gwiazdy 4"?

Informacji na temat tego, kto odpadł w odcinku 2 "Agent gwiazdy 4", szuka przede wszystkim wielu fanów programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. Tradycyjnie pod koniec programu uczestnicy napisali test wiedzy o agencie, który miał zadecydować o tym, kto odpadnie w ostatnim odcinku "Agent gwiazdy 4" 6.03. Zakończenie jednak zaskoczyło wszystkich. Edyta Górniak zdecydowała się sama opuścić program. 

Każdy z nas miał inny cel, przychodząc do tego programu, ale to co zrobiłam przy naszym pierwszym zadaniu.... Zmierzyłam się ze sobą. Nie potrzebuję nic więcej. Nic nie jest w stanie pokonać tego, co przeżyłam, skacząc w przepaść - uzasadniła swoją decyzję piosenkarka.

Ponadto, z uwagi na nienajlepszy stan zdrowia Krystyny Czubówny, jej miejsce w programie zastąpiła Katarzyna Wołejnio, która odpadła w 1. odcinku.

W programie "Agent gwiazdy 4" pozostali: Katarzyna Wołejnio, Andrzej Gołota, Mariola Gołota, Michał Koterski, Angelika Mucha, Damian Kordas, Viola Kołakowska, Aleksander Doba, Agata Nizińska, Wiktor Mrozik, Rafał Jonkisz.

"Agent gwiazdy 4", odc. 2 - co się wydarzyło w programie? Streszczenie ostatniego odcinka

W 2. odc. "Agent gwiazdy 4" na uczestników programu czekały trzy zadania. Pierwsza konkurencja to wodna sztafeta w Porcie Mogan. Uczestnicy musieli przepłynąć prawie 100 metrów. Wszystko po to, aby zdobyć rekwizyty, które niezbędne były do rozwiązania rebusu. Finalnie nie każdy zdecydował się na wykonanie zadania. Podczas tej konkurencji nie tylko odległość okazała się dużym problemem dla uczestników. Trudność sprawiały przede wszystkim warunki panujące w zatoce - duże fale oraz silne wiatry. Podczas tej konkurencji nie zabrakło emocji - Krystyna Czubówna omal nie przepłaciła zadania życiem. Dziennikarka zaczęła tonąć i gdyby nie przytomne zachowanie Andrzeja Gołoty, który rzucił się na ratunek, sytuacja mogłaby się źle zakończyć.

W kolejnym zadaniu w 2. odc. "Agent gwiazdy 4", uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Jedna z nich musiała wejść na pokład łodzi podwodnej, zachowując dużą czujność. W końcu to właśnie od tej grupy zależało, czy zadanie zostanie wykonane. Finalnie jednak uczestnikom nie udało się poprawnie wykonać zadania.

Kto jest agentem 2019? Przecieki, przypuszczenia, plotki [AGENT GWIAZDY 4]

Podczas ostatniej konkurencji uczestnicy musieli sami podzielić się na dwie grupy. Pierwsza z nich musiała wykazać się zdolnością koncentracji, a druga spostrzegawczością i odwagą, ponieważ zadanie rozegrane zostało w starej, opuszczonej rzeźni. Jedna grupa wykonywała zadanie w dzień, druga zaś w nocy, kiedy to widoczność była ograniczona praktycznie do zera, a uczestnicy musieli polegać jedynie na zmyśle dotyku. W rzeźni ukryty był immunitet, jednak nikomu nie udało się go znaleźć.

RadioZET.pl/JW