Zamknij

Agent gwiazdy 5 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy nowa 5. edycja programu?

Jolanta Waligóra
22.05.2019 11:22
Agent gwiazdy 5 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy nowa 5. edycja programu?
fot. Bartosz KRUPA/East News

Uczestnicy "Agenta gwiazdy 5" i data premiery 5. sezonu programu to informacje, które wzbudzają największe zainteresowanie wśród fanów show. Niestety na razie wiele informacji na temat nowej edycji programu owianych jest tajemnicą. Sprawdzamy, co już wiadomo o "Agencie gwiazdy 5". Artykuł będziemy aktualizować. 

"Agent gwiazdy 5" - UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej 5. edycji popularnego programu TVN? Kiedy premiera nowych odcinków show? Czy będzie kontynuacja reality show? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy, co już wiadomo o programie "Agent gwiazdy 5".

"Agent gwiazdy 5" - UCZESTNICY: kto wystąpi w 5. sezonie programu?

Uczestnicy "Agenta gwiazdy 5" to informacje, które wywołują największe zainteresowanie wśród miłośników popularnego programu TVN. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Dotąd nie pojawiły się informacje na temat tego, kto wystąpi w 5. sezonie "Agenta gwiazdy". Jeśli tylko opublikowane zostaną jakakolwiek wiadomość w tej sprawie, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco. 

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji programu udział wzięli: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej).

Agent gwiazdy 4 - kto jest agentem i kto wygra finał? [ZWYCIĘZCA]

Kiedy premiera "Agenta gwiazdy 5"?

Wielu fanów programu szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy "Agent gwiazdy 5". Na razie nie pojawiły się żadne oficjalne informacje w tej sprawie. Nie wiadomo zatem, czy program będzie kontynuowany. Patrząc jednak na to, jak dużym zainteresowaniem cieszyły się poprzednie sezony, możemy spodziewać się, że TVN będzie chciał wyemitować kolejne odcinki show. Prawdopodobnie 5. sezon "Agenta gwiazdy", tak jak wcześniejsze, będzie można oglądać od lutego 2020 roku.

Zagłosuj

Lubisz program "Agent gwiazdy"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW