Zamknij

Agnieszka Barjasz: kobiecy głos Wielkiego Brata w Big Brother 2019. Kim jest?

Paweł Żurek
11.09.2019 15:28
Agnieszka Barjasz: kobiecy głos Wielkiego Brata w Big Brother 2019. Kim jest?
fot. Piotr Bławicki/ East News

Agnieszka Barjasz: kim jest kobiecy głos Wielkiego Brata w Big Brother 2019? Sprawdzamy co wiadomo o lektorce, którą można usłyszeć w najnowszej edycji reality show TVN-u. Zobaczcie najważniejsze informacje o Agnieszce Barjasz: wiek, głos, ojciec, mąż.

Agnieszka Barjasz: kim jest kobiecy głos Wielkiego Brata w Big Brotherze 2019? Sprawdzamy co wiadomo o lektorce podkładającej swój głos w najnowszej edycji reality show TVN-u.

» Big Brother 2019: ONLINE transmisja. Gdzie obejrzeć transmisję w internecie?

Agnieszka Barjasz: kim jest kobiecy głos w Big Brotherze 2019?

Agnieszka Barjasz to lektorka, która podkłada kobiecy głos Wielkiego Brata w Big Brotherze 2019. To właśnie ona wywołuje uczestników do pokoju zwierzeń, a także rozmawia z nimi o tym, co dzieje się w Domu. We wcześniejszych edycjach programu producenci utrzymywali, że głos postaci został wygenerowano komputerowo. Okazało się jednak, że podkładał go Jarosław Ostaszkiewicz. Wiadomo już, że w najnowszej edycji Big Brothera z 2019 roku głos podkłada Agnieszka Barjasz.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

» Big Brother 2019: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach?

Agnieszka Barjasz: wiek, rodzina

Agnieszka Barjasz jest lektorką, podobnie jak jej matka - Krystyna Czubówna. Od najmłodszych lat mała Agnieszka towarzyszyła jej w pracy. Agnieszka Barjasz ukończyła studia na kierunku zarządzanie i marketing. Po nich sama zaczęła pracę jako lektorka. Agnieszka Barjasz, kobiecy głos w Big Brotherze 2019, jest też specjalistką od PR-u, i prowadzi firmę swojej matki.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Agnieszka Barjasz: ojciec, mąż

Agnieszka Barjasz otwarcie przyznaje się, że jest mamą. Nie wiadomo jednak czy ma męża. Ojciec Agnieszki Barjasz opuścił jej matkę - Krystynę Czubównę, która sama wychowywała córkę.

» Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji? LISTA UCZESTNIKÓW

RadioZET.pl/PZ