Zamknij

Agnieszka Kotońska - wiek, wzrost, syn, mąż, praca, Instagram. Kim jest gwiazda "Gogglebox"?

Jolanta Waligóra
10.03.2020 14:26
Agnieszka Kotońska - wiek, wzrost, syn, mąż, praca, Instagram. Kim jest gwiazda "Gogglebox"?
fot. Instagram.com/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska to gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem", która we wtorek 10 marca wystąpi w programie TVN "Kuba Wojewódzki". Na kanapie zasiądzie razem z Sylwią Bombą, Krzysztofem Ufnalem i Ralphem Kaminskim. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Agnieszka Kotońska, jej wiek, wzrost, syn, mąż, Instagram, praca itd., można znaleźć poniżej.

Kim jest Agnieszka Kotońska? Wiek, wzrost, syn, mąż, praca, Instagram, dieta, zdjęcia, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" i gościa w programie "Kuba Wojewódzki", można znaleźć w tym artykule.

Agnieszka Kotońska z Gogglebox - kim jest gwiazda programu TTV?

Agnieszka Kotońska to celebrytka i influencerka, której niewątpliwie największą popularność przyniósł program "Gogglebox. Przed telewizorem", emitowany na antenie TTV. W show rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Do najczęściej komentowanych programów i seriali należą m.in.: "Ameryka Express", "Rolnik szuka żony", "Na Wspólnej" czy Twoja twarz brzmi znajomo". 

Ponadto Agnieszka Kotońska wystąpiła w takich programach TTV jak "Orzeł czy reszka" oraz "Druga twarz".

Celebrytka mieszka w Chodzieży (woj. wielkopolskie). Wiele osób szuka w sieci także informacji na temat pracy Agnieszki Kotońskiej. Bohaterka "Gogglebox" w wywiadzie dla TTV zdradziła, że zajmuje się domem. 

Robi wszystko dla swojej rodziny. Gotuje, sprząta, prasuje. Lubi to, co robi i nie kryje się z tym. Dba o siebie i swoją rodzinę. Dzięki temu, jest z nimi przez cały czas - czytamy na stronie stacji.

Niedawno zrobiło się także głośno o metamorfozie Agnieszki Kotońskiej i jej diecie. Celebrytka w swoich mediach społecznościowych przyznała, że udało jej się schudnąć łącznie około 30 kilogramów. 

Influencerka we wtorek 10 marca wystąpi w programie "Kuba Wojewódzki" w TVN. Na kanapie zasiądzie razem z Sylwią Bombą, Krzysztofem Ufnalem i Ralphem Kaminskim.

Agnieszka Kotońska - wiek, wzrost, syn, mąż, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wieku Agnieszki Kotońskiej. Celebrytka ma 43 lata. Niestety w internecie nie znajdziemy szczegółów dotyczących wzrostu influencerki.

Mężem Agnieszki Kotońskiej jest Artur Kotoński, który także występuje w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebryci są parą już prawie 30 lat. Mężczyzna specjalizuje się w sprzedaży samochodów. 

Syn Agnieszki Kotońskiej - Dajan - przyszedł na świat w listopadzie 1992 roku, więc w 2020 skończy on 28 lat. Celebrytka wielokrotnie informowała, że dziecko urodziła w wieku 16 lat. Co ciekawe, Dajan Kotoński razem z mamą i jej partnerem występuje w show "Gogglebox".

Agnieszka Kotońska na Instagramie figuruje pod nazwą: agnieszkakotonska. Obecnie obserwuje ją ponad 250 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW