Zamknij

Agnieszka Raczyńska - kim była kandydatka na uczestnika Big Brothera 2019?

Paweł Żurek
18.03.2019 21:00
Agnieszka Raczyńska - kim jest kandydatka na uczestnika "Big Brothera" 2019?
fot. TVN.pl

Agnieszka Raczyńska była kandydatką na uczestnika nowej edycji Big Brothera 2019. Czy udało jej się przekonać do siebie widzów i pokonać w głosowaniu Macieja Borowicza? Kim jest Agnieszka Raczyńska, ile ma lat i co robi? Sprawdzamy, co wiadomo o Agnieszce Raczyńskiej z Big Brothera 2019.

Agnieszka Raczyńska z Big Brothera 2019 - kto to jest? Kim była kandydatka na uczestnika programu? Ile ma lat? Gdzie pracuje? Sprawdźcie najważniejsze informacje o Agnieszce Raczyńskiej, która była kandydatką do programu "Big Brother 2019".

>>  Big Brother 2019: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach?

Agnieszka Raczyńska z Big Brothera 2019 - kim była kandydatka na uczestnika nowej edycji?

Agnieszka Raczyńska miała szansę zostać uczestniczką Big Brothera 2019. Kandaydatka nie będzie jednak jednym z mieszkańców domu Wielkiego Brata, ponieważ przegrała w głosowaniu widzów z Maciejem Borowiczem

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji?

Agnieszka Raczyńska - kim była kandydatka na uczestnika Big Brothera 2019?

Agnieszka Raczyńska ma 26 lat. W wieku 13 lat wyprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Jest absolwentką studiów z marketingu i PR w Wielkiej Brytanii. Agnieszka Raczyńska była zatrudniona jako manager w Selfridges w Londynie. Do udziału w programie zachęciła ją mama. 

Big Brother: nowa edycja 2019 - kiedy program, gdzie oglądać, kto poprowadzi?

Co więcej wiadomo o Agnieszce Raczyńskiej

- Spontaniczna i pozytywna. Lubi kokietować, zawsze ma swoje zdanie i potrafi tupnąć nogą kiedy trzeba. Agnieszka lubi Wielka Brytanię i chciałaby aby Polska także byłą monarchią i miała swojego króla. Obecnie jest  singielką i myśli o powrocie do Polski - czytamy na stronie TVN w opisie uczestniczce. 

Big Brother 2019: Tak wygląda dom z nowej edycji. Tutaj zamieszkają uczestnicy [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/PZ