Zamknij

Agnieszka Więdłocha - kim jest? ["Planeta singli", filmy, mąż, wzrost]

Redakcja
13.11.2018 14:41
Agnieszka Więdłocha - kim jest? ["Planeta singli", filmy, mąż, wzrost]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Agnieszka Więdłocha będzie gościem Kuby Wojewódzkiego 13.11. W programie wystąpi razem z Maciejem Stuhrem, filmowym partnerem z "Planeta singli". Co warto wiedzieć o aktorce? Sprawdzamy, kim jest Agnieszka Więdłocha - życie prywatne, kariera.

Kim jest Agnieszka Więdłocha? "Planeta singli", filmy, mąż, wiek oraz inne informacje na temat aktorki, można znaleźć poniżej.

Agnieszka Więdłocha - "Planeta singli", filmy, mąż, wiek

Agnieszka Więdłocha urodziła się 12 stycznia 1986 w Łodzi, gdzie mieszkała przez większość życia. Ma 32 lata i 165 cm wzrostu. Aktorka ukończyła szkołę muzyczną oraz łódzką Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera, a następnie zaczęła współpracę z Teatrem im. S.Jaracza w Łodzi. Otrzymała nagrodę Złotej Maski za najlepszy debiut sezonu 2009/2010. Rozpoznawalność aktorce przyniosła rola Leny Sajkowskiej w serialu wojennym "Czas honoru". Ponadto Agnieszka Więdłocha zagrała w takich filmach i serialach jak "M jak miłość", "Lekarze", "Gejsza", "Po prostu przyjaźń", "Powiedz tak", "Gotowi na wszystko. Exterminator" czy "Kobieta sukcesu". Obecnie w kinach można oglądać film z Agnieszką Więdłochą "Planeta singli 2", gdzie wciela się w główną rolę - Annę Kwiatkowską.

» Planeta singli 3 - kiedy premiera kolejnej części? [ZWIASTUN, DATA] «

Agnieszka Więdłocha prywatnie związana jest z aktorem, Antonim Pawlickim. Pod koniec października br. pojawiły się plotki, że para jest już po ślubie. Aktorka dotąd nie potwierdziła tych informacji.

Agnieszka Więdłocha na Instagramie figuruje pod nazwą: agnieszka.wiedlocha.official

Agnieszka Więdłocha u "Kuby Wojewódzkiego" - kiedy i gdzie oglądać?

Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr to goście programu "Kuba Wojewódzki". Odcinek z udziałem aktorów wyemitowany zostanie we wtorek, 13 listopada o godzinie 22:30 na antenie TVN. Dodatkowo Agnieszkę Więdłochę u Kuby Wojewódzkiego można obejrzeć także online na internetowej platformie Player.pl.

RadioZET.pl/JW